Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Lázně Bělohrad

POŘADÍ st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT. ČAS BODY Rychlost
1 99 Šorm Jiří Bitter Superior Cyklolive M1 0:13:46 80 36,6
2 27 Černý Karel CK Vinohradské šlapky M2 0:14:01 76 36,0
3 88 Kunt Lukáš Ghots M1 0:14:24 73 35,0
4 26 Lukeš Jan Carla.kupkolo.cz D 0:14:26 70 34,9
5 21 Hák Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ D 0:14:49 67 34,0
6 16 Krupička Vlastimil Tj Lokomotiva Nymburk M1 0:14:54 64 33,8
7 116 Malík Tomáš   M1 0:15:05 61 33,4
8 48 Krupka Štěpán   D 0:15:07 58 33,3
9 14 Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:15:10 55 33,2
10 108 Styblík Adam   D 0:15:25 52 32,7
11 29 Petera Karel Rohozec Amulet Team M2 0:15:29 50 32,6
12 7 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:15:31 48 32,5
13 12 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:15:33 46 32,4
14 112 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové M1 0:15:36 44 32,3
15 3 Nejl Martin Hradecky Spinning klub V 0:15:42 42 32,1
15 117 Kosina Jakub   M1 0:15:42 42 32,1
17 52 Rieger Marek   D 0:15:54 38 31,7
18 114 Chlupáč Jan Sportovní klub MS AUTO M1 0:15:57 36 31,6
19 33 Kulhánek Jan Obec Kladruby nad Labem M1 0:15:59 34 31,5
19 89 Kloz Vladimír LDK M2 0:15:59 34 31,5
19 4 Žabokrtský Milan   M2 0:15:59 34 31,5
22 68 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:16:08 29 31,2
23 111 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:16:12 28 31,1
23 90 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 0:16:12 28 31,1
25 1 Holas Jiří Tj Lokomotiva Nymburk V 0:16:19 26 30,9
26 13 Vobecký Tomáš Vinohradské Šlapky M2 0:16:23 25 30,8
26 40 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M1 0:16:23 25 30,8
28 83 Veselý  Pavel   M1 0:16:29 23 30,6
29 31 Chocenský Milan CK Nový Bydžov M2 0:16:33 22 30,5
30 107 Šubr Martin   M1 0:16:34 21 30,4
31 15 Henych Tomáš KoKa Team M2 0:16:37 20 30,3
31 58 Živný Miroslav KCL Kooperativa - Svijany M1 0:16:37 20 30,3
31 46 Purm Michal KolaŠír M1 0:16:37 20 30,3
34 86 Morávek Jaromír   D 0:16:51 17 29,9
35 56 Šváb Jan   M1 0:16:52 16 29,9
36 78 Janků Tomáš Bemaniax M2 0:16:56 15 29,8
37 42 Kudrnáč Miloslav Lokomotiva Nymburk V 0:16:59 14 29,7
37 64 Šír Daniel Kola Šír Bělohrad M2 0:16:59 14 29,7
39 17 Kleiner Robert PERF labs V 0:17:03 12 29,6
40 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:17:07 11 29,4
41 63 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín M1 0:17:10 10 29,4
42 8 Cogan Rudolf Společně ODS-STAN-VČ M2 0:17:15 9 29,2
43 113 Kovařík Radovan MTBO Racing team Hradec Králové M1 0:17:26 8 28,9
44 92 Jindřišek Ondra Hrabačov M2 0:17:34 7 28,7
45 119 Kalojíros Tondáno   V 0:17:36 6 28,6
46 28 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 0:17:43 5 28,4
47 9 Vlček Petr CK Vinohradské šlapky M2 0:17:49 4 28,3
48 120 Dresler Lukáš   M2 0:17:55 3 28,1
48 79 Mádlík Petr   D 0:17:55 3 28,1
50 50 Piták Matěj   D 0:17:59 1 28,0
51 71 Hysek David IB ALCUDIA V 0:18:04 1 27,9
52 66 Vávra Jaroslav SSC Železný Brod V 0:18:08 1 27,8
53 54 Jeřábek Ondřej   D 0:18:10 1 27,7
54 57 David Lukáš Rovenské Trosky M2 0:18:14 1 27,6
55 118 Blažek Vladimír   M2 0:18:15 1 27,6
56 35 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 0:18:26 1 27,3
57 62 Svoboda Lukáš Yellow house M2 0:18:27 1 27,3
58 69 Brumlík Marek   D 0:18:30 1 27,2
59 85 Durdiaková Tereza   D 0:18:35 1 27,1
60 110 Špicarová Karolína Cube cyklo Špicar DZ 0:18:38 1 27,0
61 109 Musilová Vendula SC Jičín Ž 0:18:50 1 26,8
62 121 Navrátilová Vendula   Ž 0:19:06 1 26,4
63 61 Pekárek Tomáš LSK Lomnice D 0:19:18 1 26,1
64 30 Dobiášovský Pavel Nový Bydžov M1 0:19:19 1 26,1
65 32 Bergr Tomáš Cyklo - Ski Špicar M2 0:19:27 1 25,9
66 18 Lehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice V 0:19:43 1 25,6
67 70 Zikmundová  Jana   D 0:19:50 1 25,4
68 53 Pittnerová  Adéla   D 0:20:32 1 24,5
69 84 Šturmová Jana Kola Šír Bělohrad Ž 0:20:38 1 24,4
70 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:21:17 1 23,7
71 108 Peca Martin Kola Šír Bělohrad M2 0:21:25 1 23,5
72 44 Čivrná Naďa Cyklo Špicar Jilemnice Ž 0:21:53 1 23,0
73 51 Pekárková Anna LSK Lomnice Ž 0:22:03 1 22,9
74 55 Pittnerová  Tereza   D 0:23:29 1 21,5
75 59 Pivrnec Petr Cyklopoint Jičín V 0:25:22 1 19,9

 

TOPlist