DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Celkové pořadí

Průběžné pořadí 2022 po 13 ti měřených trénincích (počítá se TOP 9 výsledků)

1 13 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM 2003 M1 1750 12
2 9 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team 1979 M2 1692 10
3 34 Němeček Josef CK Vinohradské Šlapky 1978 M2 1652 12
4 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek 1974 M2 1612 11
5 100 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 1984 M1 1594 12
6 55 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ 1985 M1 1521 9
7 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské Šlapky 1985 M1 1506 12
8 81 Zajíc Petr CykloPokr Pardubice 1968 V 1460 10
9 72 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky 1972 V 1451 11
10 25 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad 1987 M1 1427 10
11 52 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín 2007 K 1423 12
12 56 Jaderný Petr UNLIMITED KM TRADING CZ 1983 M1 1412 10
13 93 Vrbka Tomáš Cyklo ATOM 1965 V 1411 10
14 65 Šorm Jiří Eleven Head Cyklolive 1997 M1 1400 7
15 77 Vobecký Tomáš CK Vinohradské Šlapky 1978 M2 1392 10
16 40 Mach Lukáš Cykloservis Kameník 2004 J 1390 11
17 89 Kloz Vladimír UNLIMITED KM TRADING CZ 1978 M2 1385 8
18 63 Prager Karel CK Vinohradské Šlapky 1963 V 1361 9
19 68 Marek Radek Carla.Kupkolo.cz  1978 M2 1303 8
20 39 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz 2004 J 1299 13
21 43 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín 2007 K 1275 11
22 19 Kordík Petr Cykloklub Jičín 1975 M2 1253 10
23 46 Šlégl Martin Lawi Granfondo 1969 V 1210 8
24 57 Hák Jakub Jaroslav Kulhavý Cycling Team 2004 J 1180 6
25 61 Pospíšil Richard Cykloklub Jičín 2006 K 1175 12
26 16 Hlawatschke Aleš Neexistující cestovní kancelář 1982 M2 1171 12
27 78 Šír Daniel Kolomazník Bělohradský 1976 M2 1151 9
28 87 Svoboda Lukáš Yelow House 1975 M2 1125 9
29 38 Felcman Radek Cykloklub Jičín 1973 M2 1123 13
30 71 Piták Matěj Mapei Merida Kaňkovský 2007 K 1075 6
31 64 Janků Tomáš Cykloklub Jičín 1972 V 1057 9
32 51 Pekárek Tomáš LSK Lomnice 2007 K 1013 10
33 21 Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 2007 K 1011 6
34 8 Brumlík Marek Cykloklub Jičín 1979 M2 976 8
35 101 Kleiner Robert S1W 1966 V 959 7
36 14 Lehotský Jiří Force team Špicar 1948 V 948 13
36 37 Felcman Matyáš Cykloklub Jičín 2008 K 948 13
38 83 Kužel Jiří UNLIMITED KM TRADING CZ 1979 M2 946 5
39 15 Chocenský Milan CK Nový Bydžov 1974 M2 936 8
40 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk 1958 V 930 6
41 32 Chrtek Ondřej Cykloklub Jičín 2008 K 925 10
42 36 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz 1965 V 896 8
43 5 Čivrná Naďa Force team Špicar 1969 Ž 889 13
43 82 Karásek Vojtěch Cykloklub Jičín 2005 J 889 7
45 107 Vaněček Karel CK Vinohradské Šlapky 1981 M2 879 5
46 48 Janďourek Patrik Cykloklub Jičín 2008 K 874 9
47 84 Bohuňovský Jáchym Cykloklub Jičín 2009 K 871 8
48 41 Vaněk Dan Cykloklub Jičín 1974 M2 853 8
49 45 Bergr Tomáš Cyklo - ski Špicar 1971 V 848 11
50 73 Špicarová Karolína Force team Špicar 2008 KZ 832 7
51 24 Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 2008 KZ 822 9
52 58 Sušír Radek e-triatlon 1979 M2 813 5
53 3 Macák Jiří TJ Sokol Radim 1978 M2 809 7
54 30 Vopršalová Kateřina Cykloklub Jičín 2006 KZ 808 11
55 60 Kyjonka Antonín Cykloklub Jičín 2008 K 805 8
56 75 Horák Jiří Bike Team KC Jaroměř 1976 M2 791 7
57 2 Pittnerová Tereza MTB Spartak Vrchlabí 2004 JZ 776 11
58 6 Coganová Zdeňka Nová Paka 1986 Ž 769 11
59 17 Kopecká Simona Cykloklub Jičín  2004 JZ 752 9
60 112 Podlipný Jiří Kola Šír Bělohrad 1977 M2 736 7
61 85 Vlášek Michal Bikeranch 1989 M1 732 4
62 23 Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 2010 K 728 7
63 79 Skrbek Jan Czech Tallboys 1985 M1 715 5
64 95 Hoffmann Ondra Czech Multisport Coaching 2007 K 702 5
65 12 Bukovský Jarmil Kumburak 1971 V 696 7
66 111 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský 2006 KZ 691 6
67 20 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team 1981 M2 606 4
68 49 Horáková Amálie Kola Hory Jilemnice 2008 KZ 601 7
69 44 Cogan Rudolf Iron Maiden 1971 V 598 4
70 94 Hoffmann Martin Czech Multisport Coaching 1973 M2 593 5
71 133 Nosková Marcela Force team Špicar 2008 KZ 581 6
72 7 Henych Tomáš CZECHMAN Team 1979 M2 574 4
73 155 Vlček Sebastian MONDRAKER Racing Team 1994 M1 539 3
74 114 Pekárková Anna LSK Lomnice 2002 Ž 534 6
75 62 Povr Tadeáš Cykloklub Jičín 2008 K 528 5
76 42 Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 1976 M2 522 3
77 29 Svíčka Tomáš Rohozec Amulet Team 1983 M1 520 4
78 108 Obradovič Darko Vojvodina 1988 M1 515 5
79 35 Čermák Jan S-Sport Hronov 1978 M2 496 4
80 67 Purm Michal Kola Šír 1992 M1 462 4
81 123 Fikar Martin BAKAKO Nová Paka 1983 M1 449 3
82 33 Kudrnáč Miloslav Lokomotiva Nymburk 1961 V 428 4
83 141 Karban Štěpán Amok reklama 1971 V 423 4
84 18 Petr Miloš Hradecký Spinning Klub 1979 M2 419 3
85 88 Zadáková Klára Sportraces Cycling Team 1988 Ž 415 3
86 47 Vomáčko Petr TJ Lokomotiva Nymburk 1953 V 412 4
87 31 Peca Martin Kola Šír Bělohrad 1973 M2 402 4
88 66 Bažant Petr TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 1982 M2 392 4
89 28 Hoffmann Šimon Czech Multisport Coaching 2010 K 380 4
90 122 Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz 1974 M2 379 3
91 116 Kraus Lukáš Ghost team 2003 M1 368 2
91 128 Fejk Lukáš Carla.Kupkolo.cz 1988 M1 368 2
93 154 Pícha Jan KCL Kooperativa - Svijany 1975 M2 359 2
94 27 Soukup Petr Tj Nová Paka 1987 M1 353 2
94 53 Hampl Pavel CK Vinohradské Šlapky 1982 M2 353 3
96 54 Baroch Leoš Purple Technology.com 1991 M1 351 3
96 76 Vejvoda Josef AC Sparta Praha 1963 V 351 2
98 80 Krupička Vlastimil Tj Lokomotiva Nymburk 1990 M1 347 2
99 86 Franc Petr Triatlon Mlada Boleslav 1974 M2 327 3
100 142 Karbanová Marie Amok reklama 2008 KZ 322 3
101 131 Horák Jan Kola Hory Jilemnice 1976 M2 309 3
102 98 Pavlů Karel - 1973 M2 302 2
103 120 Kupka Martin Kola Šír Bělohrad 1982 M2 294 2
104 157 Vlach Tomáš Jičín 1978 M2 288 2
105 105 Nýdrle Filip TJ Nová Paka 2005 J 274 2
106 22 Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 2010 KZ 270 3
107 125 Havelka Milan Neexistující cestovní kancelář 1978 M2 266 2
108 143 Lukeš Jiří KČC BC Sport Semily 1972 V 232 2
109 151 Havel Gunar Cyklo Vysoké 1970 V 228 2
110 132 Novák Michal CSG 1991 M1 195 1
110 159 Rieger Marek Mapei Merida Kaňkovský 2007 K 195 1
112 91 Bukač Roman UNLIMITED KM TRADING CZ 1971 V 190 1
113 161 Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team 1991 M1 187 1
114 26 Rydval Michal AC SPARTA 1974 M2 184 1
114 110 Mullen Michael Rapid Plzeň 1966 V 184 1
116 137 Hník Karel KaH sport 1991 M1 178 1
117 127 Kozák Tomáš Cyklo ATOM 1971 V 175 1
117 167 Martin Jan KAH sport  Vrchlabí 1980 M2 175 1
119 144 Kábrt Kryštof JAROSLAV KULHAVY CYCLING TEAM 2007 K 169 1
119 158 Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 1977 M2 169 1
121 129 Fišnar Jan Vrchlabí 1980 M2 165 1
122 166 Klvaň Mikuláš Expres CZ Tufo team Kolín 2008 K 163 1
123 163 Kwiecien Pavel TJ JIskra Jaroměř 1983 M1 161 1
124 121 Kurzveil Jiří Triatlon Mladá Boleslav 1981 M2 159 1
124 130 Žalud Tomáš Frýdlant 1978 M2 159 1
126 99 Vopršal Jaroslav Bakako Nová Paka 2003 M1 157 2
126 126 Šmejc Petr CK Pedál 1978 M2 157 1
128 135 Khýrová Aneta Carla.kupkolo.cz 1993 Ž 155 1
128 136 Kunc Jan Carla.kupkolo.cz 1991 M1 155 1
130 152 Ďoubalík    Pavel Cyklo Vysoké 1976 M2 151 1
131 119 Kalojíros Tonda TEG Cycling 1968 V 143 1
132 118 Živný Miroslav KCL Kooperativa - Svijany 1982 M2 141 1
133 148 Břeský Vojtěch Kola Šír Bělohrad 2005 J 139 1
134 165 Klvaň Marek Expres CZ Tufo team Kolín 2008 K 135 1
135 117 Ščudla Jaroslav Kumburák 1974 M2 131 1
136 160 Buchar  Jaroslav Cyklo Vysoké 1981 M2 125 1
136 162 Šubr Martin Kola Šír Bělohrad 1997 M1 125 1
138 138 Voňka Jiří Carla.kupkolo.cz 1954 V 123 1
138 139 Čeřovská Petra Carla.kupkolo.cz 1981 Ž 123 1
140 156 Žufánek Antonín Mapei Merida Kaňkovský 2008 K 119 1
141 70 Morávek Jaromír Carla.kupkolo.cz 2003 M1 117 1
142 134 Jeřábková Jana SK Ještěd alpské disciplíny 2008 KZ 115 1
143 164 Klvaň Norbert SKC Pečky 1972 V 113 1
144 146 Pospíšil Jakub Cykloklub Jičín 1993 M1 107 1
145 140 Sovák Dan Mladá Boleslav 1975 M2 93 1
145 149 Špicar Ruda Force team Špicar 1971 V 93 1
147 59 Rulík Oldřich CK Kolokrám 1984 M1 91 1
148 150 Lelek Jan Lázně Bělohrad 2005 J 89 1
149 145 Čáp Petr KC Slavia Praha 1975 M2 88 1
150 96 Šváb Jan Greyhound Racing Team 1991 M1 86 1
151 92 Foltýn Marek Bakako NP 2006 K 83 1
152 104 Vinšálková Tereza Hradecký Spinning Klub 1978 Ž 82 1
153 109 Černý Vladimír 0 1981 M2 80 1
154 90 Mazůrek Lukáš Lucky Dog 1984 M1 78 1
155 147 Macourková Sáva Etriatlon Team 1980 Ž 72 1
156 50 Horák Mikuláš Kola Hory Jilemnice 2012 K 70 1
157 153 Dušek Jan SAK Rumburk 1974 M2 69 1
158 97 Slabá Gabriela Carla.Kupkolo.cz  1979 Ž 66 1
159 106 Krákorová Sabina UNLIMITED KM TRADING CZ 2001 Ž 63 1
160 102 Kloz Marcel UNLIMITED KM TRADING CZ 2011 K 55 1

 

Celkové pořadí celého seriálu 2021 po 11. měřených trénincích

Pořadí st. č. Příjmení Jméno Oddíl Kat. Body top 8 Absolvováno
1 71 ŠORM Jiří Eleven Head Cyklolive M1 1600 8
2 38 Hák Jakub MAPEI D 1491 8
3 60 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 1487 11
4 83 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 1444 9
5 13 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 1423 8
6 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 1415 9
7 89 Kloz Vladimír UNLIMITED KM TRADING CZ M2 1341 8
8 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 1340 11
9 65 Rieger Marek Carla Kupkolo D 1338 9
10 31 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ M1 1302 8
11 63 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 1249 10
12 77 Vobecký Tomáš Vinohradské Slapky M2 1234 11
13 81 Zajíc Petr CykloPokr Pardubice V 1216 9
14 70 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky M2 1186 8
15 40 Kleiner Robert S1W.CZ V 1184 11
16 80 Vrbka Tomáš CYKLO ATOM V 1138 8
17 75 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad M1 1132 9
18 7 Soukup Petr Tj Nová Paka M1 1131 6
19 2 Henych Tomáš CZECHMAN Team M2 1124 9
20 35 Skrbek Jan CZECH Tall Boys M1 1120 9
21 47 LUKEŠ Jan Willebrort Wil Vooruit (NL) D 1116 6
22 49 Marek Radek carla.kupkolo.cz M2 1092 9
23 16 Hlawatschke Aleš Neexistující cestovní kancelář M1 1086 11
24 18 Mach Lukáš Cyklo Kamenik Lomnice  n.Pop D 1038 10
25 66 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz D 1036 10
26 3 Šír Daniel Kola Šír L.Bělohrad M2 1000 10
27 58 Piták Matěj Mapei Merida Kaňkovský D 977 7
28 25 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín  D 968 10
29 34 Cogan Rudolf Piráti + STAN V 959 7
30 14 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz V 928 10
31 150 Kordík Petr Cykloklub Jičín M2 923 7
32 51 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M2 897 6
33 39 Petr Tomáš CZECMNAN Team V 866 6
33 72 Vaněk Daniel Cykloklub Jičín M2 866 8
35 41 Krupka Štěpán Carla.kupkolo.cz M1 863 6
36 26 Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda D 849 5
37 56 Pekárek Jan LSK Lomnice M1 848 9
38 68 Svoboda Lukáš Yellow house M2 830 10
39 111 Klvaň Mikuláš Expres CZ Tufo team Kolín D 809 7
40 48 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 806 8
41 5 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský DZ 801 8
42 12 Čermák Jan S-Sport Hronov M2 777 7
43 21 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 776 9
44 8 Brumlík Marek Cykloklub Jičín M2 771 10
45 10 Brumlík ml Marek Cykloklub Jičín  D 767 7
45 112 Klvaň Norbert SKC Pečky M2 767 7
47 87 Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling academie M1 760 4
48 9 Kaván Vojtěch 0 M1 754 10
49 45 Lehotský Jiří Force team Špicar V 733 11
50 15 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín  D 729 9
51 43 Kudrnáč Miloslav TJ Lokomotiva Nymburk V 719 6
52 100 Kužel Jiří Czech Tallboys M2 711 4
53 42 Kubíček Michal Eleven Head cyklo live M1 710 4
54 29 Kopecký Matyáš Cykloklub Jičín  D 707 9
55 74 Vinšálková Tereza Hradecký Spinning Klub Ž 693 8
56 113 Krupička Vlastimil Tj lokomotiva Nymburk M1 690 4
57 147 Kraus Lukáš Carla - Kupkolo M1 689 4
58 119 Vlček Sebastian MONDRAKER Racing team M1 685 4
59 107 Bukač Roman Pardubice V 673 4
60 37 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 664 11
61 23 Karásek Vojtěch Cykloklub Jičín  D 661 6
62 17 Bergr Tomáš Cyklo - Ski Špicar V 650 9
63 123 Horáková Amálie Čks Ski Jilemnice DZ 645 8
64 50 Sucharda Zdeněk TJ Nová Paka V 640 8
64 67 Slabá Gabriela Carla.Kupkolo.cz Ž 640 8
66 20 Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou Ž 639 11
67 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 630 10
68 27 Kopecká Simona Cykloklub Jičín  DZ 627 9
69 22 Pittnerová Tereza MTB Spartak Vrchlabí DZ 620 11
70 118 Špicarová Karolína Force team Špicar DZ 609 6
71 46 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 604 4
72 124 Horák Jan Čks Ski Jilemnice M2 600 7
73 52 Morávek Jaromír Carla.kupkolo.cz M1 598 4
74 88 Bukovský Jarmil Kumburak V 590 5
75 76 Vlček Petr CK Vinohradské šlapky V 583 5
76 57 Peterková Eliška MTB Spartak Vrchlabí DZ 582 8
77 59 Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka D 580 9
77 98 Chutný Jaroslav VELOCENTRUM STRATOS AUTO V 580 4
79 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 566 4
80 115 Malik Tomáš Kuchyne Lipa M1 560 3
81 132 Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany M1 542 4
82 86 Voňka Jiří Carla.kupkolo.cz  V 537 7
83 79 Vopršálová Kateřina ENJOY RIDING TEAM DZ 533 7
84 32 Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda D 531 7
85 78 Vomáčko Václav - M1 507 3
86 33 Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 495 7
87 105 Horák Jiří Bike team KC Jaroměř M2 488 4
88 64 Purm Michal Kola Šír M1 476 4
89 55 Pekárek Tomáš LSK Lomnice D 465 5
90 104 Fikar Martin BAKAKO Nová Paka M1 451 3
91 163 Kwiecien Pavel TJ Jiskra Jaroměř M1 450 3
92 108 Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky M1 446 4
93 120 Bažant Petr TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda M1 438 4
94 53 Nýdrle Filip Triatlon Plzeň D 433 3
95 157 Drhová Kateřina Česká spořitelna Accolade Ž 425 3
96 97 Podlipný Jiří Kola Šír Bělohrad M2 410 4
97 19 Nejl Martin Hradecký Spinning klub V 387 3
98 110 Klvaň Marek Expres CZ Tufo team Kolín D 385 5
99 54 Pechout Matěj TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda M1 382 2
100 154 ŠTEFAN JAN bez oddílu M2 379 2
101 156 Fišnar Jan Česká spořitelna Accolade M2 369 2
102 91 Malinský František KAH sport Vrchlabí V 364 4
103 101 Mádlík Petr ENJOY RIDING TEAM D 355 4
104 130 Vejvoda Josef AC Sparta Praha V 353 2
105 162 Khýrová Aneta Carla.kupkolo.cz Ž 343 3
106 61 Pospíšil Richard Cykloklub Jičín D 338 4
107 152 Němeček Josef CSC Český Brod M2 336 2
108 90 Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz  M2 324 3
109 30 Bobková Karla TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 323 5
110 96 Kosina Jakub Enjoy Riding Team M1 322 2
111 122 Vomáčko Petr TJ Lokomotiva Nymburk V 307 3
111 172 Kupka Martin Kola Šír Bělohrad M1 307 2
113 128 Jindřišek Ondřej Hrabačov M1 302 2
114 114 Kulveit Tobiáš Carla.kupkolo.cz D 298 3
115 143 Kyjonka Antonín Cykloklub Jičín D 276 4
116 44 Kuchařová Rozálie MONDRAKER Racing team Ž 255 3
117 134 Ščudla Jaroslav Kumburák M2 250 3
118 28 Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 246 4
119 117 Petr Miloš Hradecký Spinning Klub M2 244 2
120 166 Felcman Radek Cykloklub Jičín M2 238 2
121 99 NOVÁKOVÁ Karla Jaroslav Kulhavý Cycling Team DZ 232 2
122 109 Janoušek Martin Tj Nová Paka M1 228 2
123 170 Janků Tomáš Cykloklub Jičín M2 222 2
124 149 Horák Mikuláš ČKS Ski Jilemnice D 218 3
125 171 Cogan Mikuláš Rudolf Žralok Nová Paka D 198 2
126 127 Bubílek Michal Kross Bikeranch Team M1 190 1
126 174 Martin Jan KAH sport Vrchlabí M2 190 1
128 145 Lukeš Jakub Carla - Kupkolo M1 188 2
129 94 Skála Radim Sokol Veltěž M2 187 2
130 125 Kubíček Zdeněk Eleven HEAD CYKLOLIVE team M2 186 2
131 153 Styblik Adam D2mont Merida M1 184 1
132 106 Veselý Pavel Kuchyně Lípa M2 181 1
133 69 Šváb Jan Greyhound Racing Team M1 180 2
134 36 Čáp Petr KC Slavia Praha M2 168 2
135 142 Petera Karel Rohozec Amulet Team M2 163 1
136 85 Hradecký Jaroslav Sport Import M1 161 1
136 93 Šlégl Jiří Lawi Granfondo M1 161 1
136 102 Vaníček Vojtěch BAKAKO Nová Paka M1 161 1
139 135 Vodička Lukáš CK Omlazení.cz V 159 1
140 62 Povr Tadeáš Cyklo klub D 157 2
140 165 Kučera Tomáš MONDRAKER racing team M2 157 1
142 158 Kurzveil Jiří Triatlon Mladá Boleslav M2 155 1
142 159 Franc Petr Triatlon Mladá Boleslav M2 155 1
144 168 Peca Martin Kola Šír Bělohrad M2 154 2
145 116 Havelka Milan Neexistující cestovní kancelář M2 153 1
146 151 Miškovský Libor CSC Český Brod V 147 1
147 92 Bohuňovský Jáchym Cykloklub Jičín D 146 2
148 121 Zeman David KSM Hrádek M1 137 1
149 73 Vaňková Valentýna Cykloklub Jičín DZ 133 2
150 144 Lukeš Jiří KČC BC Sport Semily M2 129 1
151 160 Fanta Josef Velomat Jičín M2 125 1
151 161 Milko Cyril Velomat Jičín V 125 1
153 164 Čeřovská Petra Carla.kupkolo.cz Ž 111 1
154 146 Trungel Tomas CK Vinohradske slapky M1 109 1
155 141 Šafář Ladislav Dolní Branná V 105 1
156 138 Urban Zbyněk Bakako Nová Paka M2 103 1
157 133 Horáková Nicole ČKS Ski Jilemnice Ž 97 1
158 84 Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 88 1
158 139 Němec Richard Cyklokros Milovice M2 88 1
158 169 Brož Vítězslav Hostinné V 88 1
161 167 Drhová Eva Bike Team Špindlerův Mlýn DZ 87 1
162 155 Pašek Michal Neexistující cestovní kancelář M2 85 1
163 82 Zikmundová Jana AC Turnov Ž 81 1
164 136 Šohaj Petr Survival Jičín V 80 1
165 103 Grof Lukáš LK Prachov M1 78 1
166 131 Hataš Jan Rohozec Amulet team D 75 1
167 129 Polák Jan Cykloklub Jičín D 72 1
168 148 Nedvídek František Dvůr Králové nad Labem V 70 1
169 173 Nováková Valerie Bike Team Špindlerův Mlýn DZ 67 1
170 140 Pitáková Adéla Carla.kupkolo.cz DZ 57 1
171 126 Janďourek Patrik Cykloklub Jičín D 56 1
171 137 Kloz Marcel UNLIMITED KM TRADING CZ D 56 1
173 95 Felcman Matyáš Cykloklub Jičín D 53 1

 

KONEČNÉ POŘADÍ 2020

Pořadí st. č. Příjmení Jméno Oddíl Kat Body Absolvováno
1 27 Černý Karel CK Vinohradské šlapky M2 614 10
2 16 Krupička Vlastimil TJ Lokomotiva Nymburk M1 554 9
3 14 Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling akademie M1 550 8
4 26 Lukeš Jan Carla.kupkolo.cz D 506 7
5 29 Petera Karel ROHOZEC AMULET TEAM M2 491 9
6 7 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 422 10
7 12 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 421 8
7 48 Krupka Štěpán Carla.kupkolo.cz D 421 7
9 68 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 368 8
10 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 359 10
11 88 Kunt Lukáš  Ghost Team M1 350 5
12 21 Hák Jakub Mapei Merida Kaňkovský D 338 5
13 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 326 9
14 99 Šorm Jiří Bitter Superior Cyklolive M1 320 4
15 33 Kulhánek Jan Obec Kladruby nad Labem M1 314 7
16 15 Henych Tomáš KoKa Team M2 311 9
17 89 Kloz Vladimir LDK M2 278 6
18 13 Vobecký Tomáš Vinohradské Šlapky M2 270 9
19 52 RIEGER Marek KOVO Praha D 268 8
20 86 Morávek  Jaromír Jilemnice D 249 8
21 40 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M1 237 7
22 46 Purm Michal Kola Šír Lázně Bělohrad M1 233 9
23 71 Hysek David IB Alcudia V 222 6
24 31 Chocenský Milan CK Nový Bydžov M2 217 10
25 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 215 10
26 66 Vávra Jaroslav SSC Železný Brod V 205 7
27 58 Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany M1 189 9
28 63 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín M1 177 10
29 64 Šír Daniel Lázně Bělohrad M2 173 9
29 117 Kosina  Jakub Enjoy riding team M1 173 4
31 28 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 166 8
32 90 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 161 5
33 83 Veselý Pavel Sportovní klub MS AUTO M1 150 4
34 42 Kudrnáč Miloslav TJ Lokomotiva Nymburk V 147 9
35 92 Jindřišek Ondra Hrabačov M2 143 7
36 39 Mach Lukáš Cykloservis Kameník D 138 9
37 100 Vlášek Michal BIKERANCH M1 128 2
38 107 Šubr Martin Kola Šír Lázně Bělohrad M1 127 4
39 116 Malík Tomáš Sportovní klub MS AUTO M1 125 2
40 111 Vitvar Martin Kola Šír Lázně Bělohrad M1 120 3
41 72 Zajíc Petr CYKLOPOKR V 118 3
42 93 Kupka Martin Kola Šír Lázně Bělohrad M2 116 5
43 3 Nejl Martin Hradecký Spinning klub V 110 3
43 25 Martin Jan KAH Sport Vrchlabí M2 110 2
45 85 Durdiaková  Tereza Brno Ž 108 8
46 57 David Lukáš Rovenské Trosky M2 106 10
47 34 Chutný Jaroslav Velocentrum Stratos Auto V 105 5
48 79 Mádlík Petr ENJOY RIDING TEAM D 102 6
49 9 Vlček Petr CK Vinohradské šlapky M2 83 4
50 35 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 77 8
51 43 Hradecký Jaroslav SportRaces Cycling Team M1 73 1
51 45 Chmelík Martin n/a M2 73 1
51 102 Štefan Jan Úvaly M2 73 1
54 50 PITÁK Matěj Mapei Merida Kaňkovský D 71 6
55 136 Javůrek Petr Kasper - Swix Team M2 70 1
56 78 Janků  Tomáš  Bemaniax  M2 67 4
57 114 Chlupáč Jan Sportovní klub MS AUTO M1 66 2
58 41 Macoun Jindřich LKP-FCU M1 64 2
58 76 Šmejc Petr CK pedál M2 64 2
58 124 Černý Petr Cycli.cz Team M2 64 1
61 105 Holub Libor Triatlon team Měchenice V 61 1
62 8 Cogan Rudolf Starostové a nezávislí M2 60 3
63 23 Kleiner ROBERT PERFlabs V 59 4
64 30 Dobiášovský Pavel Nový Bydžov M1 57 3
65 62 Svoboda Lukáš Yellow house M2 55 8
65 122 Jílek František Cycli.cz Team M2 55 1
65 130 Soukup Petr YOGI racing Ostrava M1 55 1
68 60 Čeřovský Jakub Lázně Bělohrad M1 54 3
69 20 Vomáčko Petr TJ Lokomotiva Nymburk V 53 3
70 81 Šmahel Michal Rafkarna IDEA Cycling Team M1 52 1
70 108 Styblík Adam Kulhavý team D 52 1
72 56 Šváb Jan Grehound Racing Team M1 49 3
73 70 Zikmundová Jana Turnov DZ 48 7
74 2 Cogan Ondřej Nová Paka D 46 2
74 96 Muller Miroslav Mapei Merida Kaňkovský D 46 1
76 112 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové M1 44 1
76 128 Nosek Michal Cyklokros Milovice M1 44 1
78 69 Brumlík Marek CYKLO KLUB JIČÍN D 43 7
79 65 Marek Radek Carla.Kupkolo.cz  M2 42 2
80 24 Petr Miloš Hradecký Spinning Klub M2 40 2
81 19 Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky M2 39 3
82 51 Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou Ž 35 10
83 47 Maťátková Kateřina LSK Lomnice nad Popelkou DZ 33 8
84 55 Pittnerová Tereza Spartak Vrchlabí DZ 32 9
84 59 Pivrnec Petr Cyklopoint jičín V 32 9
84 75 Podlipný  Jiří Kola Šír Lázně Bělohrad M2 32 5
87 53 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský DZ 29 8
88 54 JEŘÁBEK Ondřej Praha D 28 5
89 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 27 8
89 17 Lukeš Jiří BC Sport Semily M2 27 2
91 94 Drška Milan KC PIVOVAR VRATISLAVICE V 26 6
92 125 Kaňka David Bitters Superior Cyklolive D 25 2
93 32 Bergr Tomáš Cyklo-ski Špicar M2 24 9
94 106 Kraus Lukáš Lázně Bělohrad D 23 1
94 110 Špicarová Karolína Cube cyklo Špicar DZ 23 2
96 132 Čapek Petr SWEET  sport M2 21 1
97 98 Horák  Jiří  Bike Team KC Jaroměř  M2 18 1
98 67 Kuřík Tomáš Podkrkonošský bajkeři M1 17 2
98 97 Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz M2 17 1
98 101 Bassan Bayrtserendojr CK Vinohradské šlapky V 17 1
101 5 Malinsky Frantisek KAH sport Vrchlabí V 16 4
101 87 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky M2 16 1
101 126 Švestka Vladislav Cyklokros Milovice V 16 1
101 129 Hakl Matěj Cyklopoint Jičín M1 16 1
105 61 Pekárek Tomáš LSK Lomnice nad Popelkou D 14 6
105 137 Háze Martin Roztoky u Jilemnice M1 14 1
107 36 Hájek Jaroslav KČC BC sport Semily M1 13 2
107 38 Komberec Aleš Hradecký Spinning Klub M2 13 1
109 91 Pekárek Jan LSK Lomnice nad Popelkou M1 12 3
110 104 Klvaň Norbert SKC Pečky M2 11 1
111 131 Dobiáš Šimon CSG TRI Team D 10 1
112 18 Lehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice V 8 5
112 113 Kovařík Radovan MTBO Racing team Hradec Králové M1 8 1
112 121 Navrátilová Vendula Ghost Team Ž 8 2
115 77 Horký  Petr  Microrisc  M1 7 3
116 95 Pospíšil Jakub Cykloklub Jičín M1 6 1
116 119 Tondano Kolajíros Tec cycling V 6 1
118 44 Čivrná Naďa Cyklo Špicar Jilemnice Ž 5 5
118 82 Nosek František LSK Lomnice nad Popelkou D 5 1
118 109 Musilová Vendula SC Jičín Ž 5 2
121 84 Šturmová Jana Kola Šír Lázně Bělohrad Ž 4 4
121 103 Klvaň Marek Expres cz - Tufo team Kolín D 4 1
123 49 Janota Marcel Podkrkonošský bajkeři M1 3 3
123 120 Dresler Lukáš Střeletice M2 3 1
123 135 Čeřovský Jaroslav Křižák team M2 3 1
126 10 Cogan Jan Nová Paka D 2 2
126 22 Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ DZ 2 2
126 37 Vinšálková Tereza Hradecký Spinning Klub Ž 2 2
126 134 Čeřovský Jan Podkrkonošský bajkeři M2 2 1
130 74 Jindra Jan Brodce M1 1 1
130 115 Peca Martin Kola Šír Lázně Bělohrad M2 1 1
130 118 Blažek Vladimír Bemaniax  M2 1 1
130 133 Polášek Daniel Bakako Nová Paka D 1 1

 

Konečné pořadí po 8. závodě - 2019                                                                               

Pořadí Kat. Jméno Oddíl Body
1. M1 Šorm Jiří Favorit Brno 480
2. M1 Kunt Lukáš Ghost Team 460
3. M1 Švanda Ondřej SportRaces Issac Team 420
4. D Lukeš Jan Carla Kupkolo  381
5. V Holas Jiří Cyklopoint Jičín 378
6. V Šlégl Martin Lawi Granfondo 372
7. D Krupka Štěpán Carla Kupkolo  370
8. D Kubišta Martin J.Kulhavý Cycling 340
9. M1 Mašek Ondřej Lawi Granfondo 289
10. M2 Žabokrtský Milan Chloumek 287
11. M2 Henych Tomáš Svět zdraví Jičín 279
12. D Hák Jakub J.Kulhavý Cycling 271
13. M2 Petera Karel Rohozec Amulet 268
14. M2 Šír Daniel Kola Šír Lázně Bělohrad 256
15. V Hysek David IB Alcudia 249
16. V Kudrnáč Miloslav Cyklopoint Jičín 244
17. M1 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín 229
18. M2 Chocenský Milan CK Nový Bydžov 228
19. V Vomáčko Petr Loko Nymburk 216
20. V Rys Miloslav Hořice 213
21. M2 Hofman Rosťa Pivovar Konrád 183
22. D Mach Lukáš Cyklo Servis Kameník 159
23. M2 Bergr Tomáš Cyklo Špicar Jilemnice 151
24. M2 Cogan Rudolf AEROTEC 150
25.-26. M1 Malík Tomáš SSC Železný Brod 146
25.-26. M1 Kubíček Michal Sparta Praha 146
27. M2 Macák Jiří Sokol Radim 130
28. M1 Guse Michal MS Auto Česká Lípa 128
29. V Drška Milan Pivovar Konrád 120
30. M1 Horák Michal OKSSAZ 119
31. M2 Kužel Jiří Czech Tallboys 115
32. M1 Veselý Pavel MS Auto Česká Lípa 113
33. M1 Chlupáč Jan SSC Železný Brod 112
34. M1 Vomáčko Václav Mitas Cyklohelios 108
35. V Lehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice 106
36. D Piták Matěj Mapei Kaňkovský 97
37. V Kazda Jiří Cyklopoint Jičín 96
38. D Pekárek Tomáš LSK Lomnice nad Popelkou 91
39. M1 Dobiášovský Pavel CK Nový Bydžov 86
40. Ž Coganová Zdeňka AEROTEC 84
41. M1 Kulhánek Jan Kladruby nad Labem 82
42. M1 Vitvar Martin Kola Šír Lázně Bělohrad 80
43. D/Ž Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou 79
44. D Mádlík Petr Bakako Nová Paka 78
45. D Morávek Jaroslav Jilemnice 74
46.-47. Ž Čivrná Naďa Cyklo Špicar Jilemnice 70
46.-47. V Petr Pavel CK Loko Pardubice 70
48. D/Ž Staňková Aneta CK Jihočeské naděje 69
49. M1 Jebavý Josef www.jebavy.eu 63
50.-51. M1 Pekárek Jan LSK Lomnice nad Popelkou 62
50.-51. D Nýdrle Filip Triatlon Plzeň 62
52. D Janoušek Martin AEROTEC 61
53. M2 Podlipný Jiří Kola Šír Lázně Bělohrad 59
54. V Zajíc Petr Cyklopokr 58
55. M2 Sušír Radek Milovice 55
56.-57. M1 Novotný Jan Rohozec Amulet 52
56.-57. D Cogan Jan AEROTEC 52
58. M2 Vávra Jaroslav SSC Železný Brod 40
59. M1 Menšík Jakub SSC Železný Brod 38
60. D Vik Matěj AEROTEC 36
61.-62. M1 Skrbek Jan Czech Tallboys 28
61.-62. M1 Koudelka Dominik Carla Kupkolo  28
63. V Malinský František KAH Sport Vrchlabí 27
64. D/Ž Peterková Eliška MTB Spartak Vrchlabí 25
65.-66. V Piták Ivo Mříčná 23
65.-66. D Řehák Ondřej LSK Lomnice nad Popelkou 23
67. Ž Šturmová Jana Kola Šír Lázně Bělohrad 22
68. D/Ž Maťátková Kateřina LSK Lomnice nad Popelkou 21
69. D Nosek František LSK Lomnice nad Popelkou 19
70. D Cogan Ondřej AEROTEC 18