DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Nová Paka-Vidochov

No. 11: Nová Paka - Vidochov  ... úterý 28.6. 

 

1 13 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:18:39 200 39,9 1
2 34 Němeček Josef CK Vinohradské Šlapky M2 0:19:01 195 39,1 1
3 83 Kužel Jiří UNLIMITED KM TRADING CZ M2 0:19:03 190 39,1 2
4 71 Piták Matěj Mapei Merida Kaňkovský K 0:19:05 187 39,0 1
5 128 Fejk Lukáš Carla.Kupkolo.cz M1 0:19:16 184 38,6 2
6 154 Pícha Jan KCL Kooperativa - Svijany M2 0:19:19 181 38,5 3
7 100 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:19:20 178 38,5 3
8 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:19:26 175 38,3 4
9 55 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:19:32 172 38,1 4
10 107 Vaněček Karel CK Vinohradské Šlapky M2 0:19:33 169 38,1 5
11 68 Marek Radek Carla.Kupkolo.cz  M2 0:19:40 167 37,8 6
12 155 Vlček Sebastian MONDRAKER Racing Team M1 0:19:46 165 37,6 5
12 89 Kloz Vladimír UNLIMITED KM TRADING CZ M2 0:19:46 165 37,6 7
14 98 Pavlů Karel - M2 0:19:54 161 37,4 8
15 81 Zajíc Petr CykloPokr Pardubice V 0:19:56 159 37,3 1
16 25 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:20:03 157 37,1 6
17 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské Šlapky M1 0:20:09 155 36,9 7
18 56 Jaderný Petr UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:20:13 153 36,8 8
19 40 Mach Lukáš Cykloservis Kameník J 0:20:17 151 36,7 1
20 63 Prager Karel CK Vinohradské Šlapky V 0:20:21 149 36,6 2
21 93 Vrbka Tomáš Cyklo ATOM V 0:20:24 147 36,5 3
22 105 Nýdrle Filip TJ Nová Paka J 0:20:25 145 36,4 2
23 95 Hoffmann Ondra Czech Multisport Coaching K 0:20:33 143 36,2 2
24 72 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky V 0:20:35 141 36,1 4
25 101 Kleiner Robert S1W V 0:20:40 139 36,0 5
26 120 Kupka Martin Kola Šír Bělohrad M2 0:20:48 137 35,8 9
27 39 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz J 0:20:50 135 35,7 3
28 44 Cogan Rudolf Iron Maiden V 0:20:52 133 35,7 6
29 7 Henych Tomáš CZECHMAN Team M2 0:20:59 131 35,5 10
30 52 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín K 0:21:04 129 35,3 3
31 122 Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz M2 0:21:10 127 35,1 11
32 157 Vlach Tomáš Jičín M2 0:21:11 125 35,1 12
33 94 Hoffmann Martin Czech Multisport Coaching M2 0:21:12 123 35,1 13
34 78 Šír Daniel Kolomazník Bělohradský M2 0:21:19 121 34,9 14
35 35 Čermák Jan S-Sport Hronov M2 0:21:21 119 34,8 15
35 156 Žufánek Antonín Mapei Merida Kaňkovský K 0:21:21 119 34,8 4
37 75 Horák Jiří Bike Team KC Jaroměř M2 0:21:25 115 34,7 16
38 19 Kordík Petr Cykloklub Jičín M2 0:21:28 113 34,7 17
39 143 Lukeš Jiří KČC BC Sport Semily V 0:21:32 111 34,6 7
40 43 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín K 0:21:33 109 34,5 5
41 8 Brumlík Marek Cykloklub Jičín M2 0:21:35 107 34,5 18
42 61 Pospíšil Richard Cykloklub Jičín K 0:21:44 105 34,2 6
43 73 Špicarová Karolína Force team Špicar KZ 0:21:45 103 34,2 1
44 82 Karásek Vojtěch Cykloklub Jičín J 0:21:46 101 34,2 4
45 87 Svoboda Lukáš Yelow House M2 0:21:57 99 33,9 19
46 36 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz V 0:21:58 97 33,9 8
46 64 Janků Tomáš Cykloklub Jičín V 0:21:58 97 33,9 9
48 33 Kudrnáč Miloslav Lokomotiva Nymburk V 0:21:59 93 33,8 10
49 16 Hlawatschke Aleš Neexistující cestovní kancelář M2 0:22:02 91 33,8 20
50 38 Felcman Radek Cykloklub Jičín M2 0:22:09 89 33,6 21
51 41 Vaněk Dan Cykloklub Jičín M2 0:22:42 88 32,8 22
52 112 Podlipný Jiří Kola Šír Bělohrad M2 0:22:44 87 32,7 23
53 96 Šváb Jan Greyhound Racing Team M1 0:22:52 86 32,5 9
54 51 Pekárek Tomáš LSK Lomnice K 0:23:36 85 31,5 7
55 141 Karban Štěpán Amok reklama V 0:23:39 84 31,5 11
56 108 Obradovič Darko Vojvodina M1 0:23:50 83 31,2 10
57 28 Hoffmann Šimon Czech Multisport Coaching K 0:24:11 82 30,8 8
58 45 Bergr Tomáš Cyklo - ski Špicar V 0:24:21 81 30,6 12
59 32 Chrtek Ondřej Cykloklub Jičín K 0:24:22 80 30,5 9
60 14 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:24:25 79 30,5 13
61 133 Nosková Marcela Force team Špicar KZ 0:24:37 78 30,2 2
62 60 Kyjonka Antonín Cykloklub Jičín K 0:25:15 77 29,5 10
63 37 Felcman Matyáš Cykloklub Jičín K 0:25:19 76 29,4 11
64 5 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:25:47 75 28,9 1
65 114 Pekárková Anna LSK Lomnice Ž 0:26:50 74 27,7 2
66 30 Vopršalová Kateřina Cykloklub Jičín KZ 0:26:58 73 27,6 3
67 2 Pittnerová Tereza MTB Spartak Vrchlabí JZ 0:27:37 72 26,9 1
68 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:27:43 71 26,8 3
69 17 Kopecká Simona Cykloklub Jičín  JZ 0:27:44 70 26,8 2
70 153 Dušek Jan SAK Rumburk M2 0:30:32 69 24,4 24

 

N.Paka - Vidochov  4.4.2021

POŘADÍ st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KATEGORIE ČAS BODY Rychlost Poř kat
1 71 ŠORM Jiří Bitters Superior Cyklolive M1 0:15:25 200 42,8 1
2 38 Hák Jakub MAPEI D 0:16:28 195 40,1 1
3 60 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 0:17:06 190 38,6 1
4 100 Kužel Jiří Czech Tallboys M2 0:17:09 187 38,5 2
5 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:17:10 184 38,4 3
6 7 Soukup Petr Tj Nová Paka M1 0:17:14 181 38,3 2
7 89 Kloz Vladimír UNLIMITED KM TRADING CZ M2 0:17:33 178 37,6 4
8 78 Vomáčko Václav - M1 0:17:41 175 37,3 3
9 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:17:42 172 37,3 4
10 83 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:17:48 169 37,1 5
10 96 Kosina Jakub Enjoy Riding Team M1 0:17:48 169 37,1 6
12 26 Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda D 0:17:50 165 37,0 2
13 31 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:17:55 163 36,8 7
14 102 Vaníček Vojtěch BAKAKO Nová Paka M1 0:17:56 161 36,8 8
15 65 Rieger Marek Carla Kupkolo D 0:18:07 159 36,4 3
15 63 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 0:18:07 159 36,4 1
17 34 Cogan Rudolf Piráti + STAN V 0:18:13 155 36,2 2
18 77 Vobecky Tomas Vinohradské Slapky M2 0:18:23 153 35,9 5
19 51 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M2 0:18:28 151 35,7 6
20 40 Kleiner Robert S1W.CZ V 0:18:31 149 35,6 3
21 70 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky M2 0:18:36 147 35,5 7
22 53 Nýdrle Filip Triatlon Plzeň D 0:18:38 145 35,4 4
23 75 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:18:45 143 35,2 9
24 35 Skrbek Jan CZECH Tall Boys M1 0:18:53 141 35,0 10
25 16 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín M1 0:18:54 139 34,9 11
26 104 Fikar Martin BAKAKO Nová Paka M1 0:19:00 137 34,7 12
27 49 Marek Radek carla.kupkolo.cz M2 0:19:08 135 34,5 8
28 3 Šír Daniel Kola Šír L.Bělohrad M2 0:19:14 133 34,3 9
29 120 Bažant Petr TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda M1 0:19:18 131 34,2 13
30 2 Henych Tomáš CZECHMAN Team M2 0:19:26 129 34,0 10
31 99 NOVÁKOVÁ Karla Jaroslav Kulhavý Cycling Team DZ 0:19:27 127 33,9 1
32 66 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz D 0:19:36 125 33,7 5
32 64 Purm Michal Kola Šír M1 0:19:36 125 33,7 14
32 43 Kudrnáč Miloslav TJ Lokomotiva Nymburk V 0:19:36 125 33,7 4
32 76 Vlček Petr CK Vinohradské šlapky V 0:19:36 125 33,7 5
36 88 Bukovský Jarmil Kumburak V 0:19:40 117 33,6 6
37 105 Horák Jiří Carla.kupkolo.cz  M2 0:19:43 115 33,5 11
38 19 Nejl Martin Hradecký Spinning klub V 0:19:50 113 33,3 7
39 14 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz V 0:19:52 111 33,2 8
40 72 Vaněk Daniel Cykloklub JC M2 0:19:55 109 33,1 12
41 23 Karásek Vojtěch Cykloklub Jičín  D 0:19:58 107 33,1 6
42 94 Skála Radim Sokol Veltěž M2 0:20:07 105 32,8 13
43 12 Čermák Jan S-Sport Hronov M2 0:20:09 103 32,8 14
44 18 Mach Lukáš Lomnice nad Popelkou D 0:20:13 101 32,6 7
45 56 Pekárek Jan LSK Lomnice M1 0:20:21 99 32,4 15
46 10 Brumlík ml Marek Cykloklub Jičín  D 0:20:23 97 32,4 8
47 68 Svoboda Lukáš Yellow house M2 0:20:25 95 32,3 15
48 97 Podlipný Jiří Kola Šír Bělohrad M2 0:20:32 93 32,1 16
49 90 Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz  M2 0:20:33 91 32,1 17
50 21 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 0:20:34 89 32,1 18
51 84 Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 0:20:37 88 32,0 2
52 48 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 0:20:38 87 32,0 19
53 25 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín  D 0:20:42 86 31,9 9
54 44 Kuchařová Rozálie MONDRAKER Racing team Ž 0:21:27 85 30,8 1
55 101 Mádlík Petr ENJOY RIDING TEAM D 0:21:39 84 30,5 10
56 8 Brumlík Marek Cykloklub Jičín M2 0:21:48 83 30,3 20
57 36 Čáp Petr KC Slavia Praha M2 0:21:50 82 30,2 21
58 9 Kaván Vojtěch 0 M1 0:21:51 81 30,2 16
59 29 Kopecký Matyáš Cykloklub Jičín  D 0:21:57 80 30,1 11
60 55 Pekárek Tomáš LSK Lomnice D 0:21:58 79 30,0 12
61 103 Grof Lukáš LK Prachov M1 0:22:05 78 29,9 17
62 45 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:22:27 77 29,4 9
63 15 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín  D 0:22:33 76 29,3 13
64 86 Voňka Jiří Carla.kupkolo.cz  V 0:22:40 75 29,1 10
65 32 Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda D 0:22:45 74 29,0 14
65 67 Slabá Gabriela Carla.Kupkolo.cz Ž 0:22:45 74 29,0 2
67 17 Bergr Tomáš Cyklo - Ski Špicar V 0:23:09 72 28,5 11
68 57 Peterková Eliška MTB Spartak Vrchlabí DZ 0:23:13 71 28,4 3
69 33 Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 0:23:45 70 27,8 4
70 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:24:06 69 27,4 3
71 37 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:24:07 68 27,4 4
72 59 Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka D 0:24:09 67 27,3 15
73 79 Vopršalová Kateřina ENJOY RIDING TEAM DZ 0:24:10 66 27,3 5
74 20 Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou Ž 0:24:18 65 27,2 5
75 28 Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 0:25:19 64 26,1 6
76 22 Pittnerová Tereza Mapei Merida Kaňkovský DZ 0:25:38 63 25,7 7

Pro rychlé srovnání rok 2020

POŘADÍ ST.Č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT ČAS BODY RYCHLOST
1 99 Šorm Jiří Cyklolifebitters M1 0:15:23 80 42,9
2 27 Černý Karel Vinohradské šlapky M2 0:16:47 76 39,3
3 14 Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling akademie M 1 0:16:48 73 39,3
4 26 Lukeš Jan Carla.kupkolo.cz D 0:16:49 70 39,2
5 48 Krupka Štěpán Carla.kupkolo.cz D 0:17:00 67 38,8
6 100 Vlášek Michal BIKERANCH M 1 0:17:18 64 38,2
7 12 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:17:27 61 37,8
8 68 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:17:37 58 37,5
9 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:17:39 55 37,4
10 29 Petera Karel Rohozec Amulet Team M2 0:17:42 52 37,3
11 7 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:18:05 50 36,5
11 90 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 0:18:05 50 36,5
13 96 Muller Miroslav Mapei Merida Kaňkovský D 0:18:06 46 36,5
14 15 Henych Tomáš KoKa Team M2 0:18:09 44 36,4
15 71 Hysek David IB Alcudia V 0:18:17 42 36,1
16 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 0:18:19 40 36,0
17 83 Veselý Pavel Sportovní klub MS auto M1 0:18:21 38 36,0
18 72 Zajíc Petr Cyklopokr Pardubice V 0:18:23 36 35,9
18 40 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M1 0:18:23 36 35,9
20 46 Purm Michal Kola Šir M1 0:18:26 32 35,8
21 13 Vobecký Tomáš Vinohradské Šlapky M2 0:18:30 30 35,7
22 66 Vávra Jaroslav SSC Železný Brod V 0:18:43 29 35,3
23 93 Kupka Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:18:46 28 35,2
24 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:18:49 27 35,1
25 31 Chocenský Milan CK Nový Bydžov M2 0:19:00 26 34,7
26 86 Morávek Jaroslav Morašice D 0:19:03 25 34,6
27 64 Šír Daniel Lázně Bělohrad M2 0:19:07 24 34,5
28 52 Rieger Marek Kovo Praha D 0:19:09 23 34,5
29 65 Marek Radek Carla .kupkolo.cz M2 0:19:14 22 34,3
30 58 Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany M1 0:19:15 21 34,3
31 78 Janků Tomáš Bemaniax M2 0:19:16 20 34,3
32 92 Jindřišek Ondra Hrabačov M2 0:19:27 19 33,9
33 98 Horák Jiří Bike Team KC Jaroměř M2 0:19:29 18 33,9
34 97 Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz M2 0:19:30 17 33,8
35 42 Kudrnáč Miloslav TJ Lokomotiva Nymburk V 0:19:31 16 33,8
36 28 Macak Jiri TJ Sokol Radim M2 0:19:32 15 33,8
37 63 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín M1 0:19:37 14 33,6
38 39 Mach Lukáš cykloservis Kameník D 0:19:47 13 33,4
39 79 Mádlík Petr ENJOY RIDING TEAM D 0:19:58 12 33,1
40 85 Durdiaková Tereza Brno Ž 0:20:01 11 33,0
40 60 Čeřovsky Jakub L belohrad M1 0:20:01 11 33,0
42 34 Chutný Jaroslav VELOCENTRUM STRATOS AUTO V 0:20:10 9 32,7
43 35 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 0:20:25 8 32,3
44 57 David Lukáš Rovenské Trosky M2 0:20:29 7 32,2
45 62 Svoboda Lukáš Yellow house M2 0:20:34 6 32,1
45 95 Pospíšil Jakub Cykloklub Jičín M1 0:20:34 6 32,1
47 91 Pekárek Jan LSK Lomnice M1 0:20:45 4 31,8
48 53 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský D 0:21:24 3 30,8
48 77 Horký Petr Microrisc M1 0:21:24 3 30,8
50 32 Bergr Tomáš Cyklo - Ski Špicar M2 0:21:29 1 30,7
51 61 Pekárek Tomáš LSK Lomnice D 0:21:35 1 30,6
52 69 Brumlík Marek Cykloklub Jičín D 0:21:39 1 30,5
53 18 Lehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice V 0:21:55 1 30,1
54 5 Malinský František KAH sport Vrchlabí V 0:22:00 1 30,0
55 49 Janota Marcel Podkrkonošský bajkeři M1 0:22:35 1 29,2
56 70 Zikmundová Jana Turnov D 0:22:47 1 29,0
57 51 Pekárková Anna LSK Lomnice Ž 0:23:19 1 28,3
58 84 Šturmová Jana Kola Šír Lázně Bělohrad Ž 0:23:26 1 28,2
59 55 Pittnerová Tereza Spartak Vrchlabí D 0:23:33 1 28,0
60 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:23:35 1 28,0
61 47 Maťátková Kateřina LSK Lomnice nad Popelkou D 0:23:54 1 27,6
62 44 Čivrná Naďa Cyklo Špicar Jilemnice Ž 0:24:06 1 27,4
63 94 Drška Milan KC PIVOVAR VRATISLAVICE V 0:25:17 1 26,1
64 59 Pivrnec Petr Cyklopoint Jičín V 0:25:37 1 25,8