DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Pleskoty-Vyskeř

Pleskoty - Vyskeř 18.5.2021


POŘ. st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT. ČAS BODY Rychlost Poř kat
1 71 ŠORM Jiří Bitters Superior Cyklolive M1 0:13:46 200 34,9 1
2 47 LUKEŠ Jan Willebrort Wil Vooruit (NL) D 0:13:57 195 34,4 1
3 127 Bubílek Michal Kross Bikeranch Team M1 0:14:10 190 33,9 2
4 13 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:14:18 187 33,6 3
5 115 Malik Tomáš Kuchyne Lipa M1 0:14:20 184 33,5 4
6 38 Hák Jakub MAPEI D 0:14:33 181 33,0 2
7 100 Kužel Jiří Czech Tallboys M2 0:14:42 178 32,7 1
8 26 Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda D 0:14:53 175 32,3 3
9 83 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:14:57 172 32,1 5
10 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:14:58 169 32,1 2
11 42 Kubíček Michal Eleven Head cyklo live M1 0:14:59 167 32,0 6
12 89 Kloz Vladimír UNLIMITED KM TRADING CZ M2 0:15:07 165 31,8 3
12 60 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 0:15:07 165 31,8 4
14 93 Šlégl Jiří Lawi Granfondo M1 0:15:08 161 31,7 7
15 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:15:26 159 31,1 8
16 65 Rieger Marek Carla Kupkolo D 0:15:29 157 31,0 4
17 31 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:15:31 155 30,9 9
18 96 Kosina Jakub Enjoy Riding Team M1 0:15:42 153 30,6 10
19 52 Morávek Jaromír Carla.kupkolo.cz M1 0:15:46 151 30,4 11
20 49 Marek Radek carla.kupkolo.cz M2 0:15:50 149 30,3 5
21 81 Zajíc Petr CykloPokr Pardubice V 0:15:56 147 30,1 1
22 41 Krupka Štěpán Carla.kupkolo.cz M1 0:15:57 145 30,1 12
22 70 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky M2 0:15:57 145 30,1 6
24 58 Piták Matěj Mapei Merida Kaňkovský D 0:16:03 141 29,9 5
24 46 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:16:03 141 29,9 2
26 75 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:16:11 137 29,7 13
27 51 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M2 0:16:15 135 29,5 7
28 63 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 0:16:18 133 29,4 3
29 40 Kleiner Robert S1W.CZ V 0:16:19 131 29,4 4
30 39 Petr Tomáš CZECMNAN Team V 0:16:20 129 29,4 5
31 77 Vobecký Tomáš Vinohradské Slapky M2 0:16:22 127 29,3 8
31 80 Vrbka Tomáš CYKLO ATOM V 0:16:22 127 29,3 6
33 43 Kudrnáč Miloslav TJ Lokomotiva Nymburk V 0:16:25 123 29,2 7
33 16 Hlawatschke Aleš Neexistující cestovní kancelář M1 0:16:25 123 29,2 14
35 111 Klvaň Mikuláš Expres CZ Tufo team Kolín D 0:16:29 119 29,1 6
35 35 Skrbek Jan CZECH Tall Boys M1 0:16:29 119 29,1 15
37 66 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz D 0:16:33 115 29,0 7
38 109 Janoušek Martin Tj Nová Paka M1 0:16:40 113 28,8 16
39 12 Čermák Jan S-Sport Hronov M2 0:16:49 111 28,5 9
40 64 Purm Michal Kola Šír M1 0:16:50 109 28,5 17
41 18 Mach Lukáš Cyklo Kamenik Lomnice  n.Pop D 0:16:53 107 28,4 8
41 118 Špicarová Karolína Force team Špicar DZ 0:16:53 107 28,4 1
43 120 Bažant Petr TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda M1 0:16:56 103 28,3 18
44 112 Klvaň Norbert SKC Pečky M2 0:16:58 101 28,3 10
45 25 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín  D 0:16:59 99 28,3 9
46 3 Šír Daniel Kola Šír L.Bělohrad M2 0:17:05 97 28,1 11
47 14 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz V 0:17:08 95 28,0 8
48 56 Pekárek Jan LSK Lomnice M1 0:17:18 93 27,7 19
49 125 Kubíček Zdeněk Eleven HEAD CYKLOLIVE team M2 0:17:19 91 27,7 12
50 68 Svoboda Lukáš Yellow house M2 0:17:37 89 27,2 13
51 2 Henych Tomáš CZECHMAN Team M2 0:17:45 88 27,0 14
52 5 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský DZ 0:17:46 87 27,0 2
52 21 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 0:17:46 87 27,0 15
54 114 Kulveit Tobiáš Carla.kupkolo.cz D 0:17:49 85 26,9 10
55 48 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 0:17:55 84 26,8 16
56 101 Mádlík Petr ENJOY RIDING TEAM D 0:17:57 83 26,7 11
57 94 Skála Radim Sokol Veltěž M2 0:18:14 82 26,3 17
58 108 Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky M1 0:18:20 81 26,2 20
59 8 Brumlík Marek Cykloklub Jičín M2 0:18:22 80 26,1 18
60 29 Kopecký Matyáš Cykloklub Jičín  D 0:18:26 79 26,0 12
61 15 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín  D 0:19:12 78 25,0 13
62 45 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:19:30 77 24,6 9
63 9 Kaván Vojtěch 0 M1 0:19:42 76 24,4 21
64 131 Hataš Jan Rohozec Amulet team D 0:19:54 75 24,1 14
65 67 Slabá Gabriela Carla.Kupkolo.cz Ž 0:19:58 74 24,0 1
66 86 Voňka Jiří Carla.kupkolo.cz  V 0:20:04 73 23,9 10
67 32 Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda D 0:20:12 72 23,8 15
68 59 Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka D 0:20:23 71 23,5 16
69 50 Sucharda Zdeněk TJ Nová Paka V 0:20:29 70 23,4 11
70 33 Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 0:20:42 69 23,2 3
71 123 Horáková Amálie Čks Ski Jilemnice DZ 0:20:47 68 23,1 4
72 30 Bobková Karla TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 0:20:56 67 22,9 5
73 57 Peterková Eliška MTB Spartak Vrchlabí DZ 0:21:01 66 22,8 6
74 124 Horák Jan Čks Ski Jilemnice M2 0:21:04 65 22,8 19
75 74 Vinšálková Tereza Hradecký Spinning Klub Ž 0:21:09 64 22,7 2
76 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:21:25 63 22,4 3
77 37 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:21:38 62 22,2 4
78 27 Kopecká Simona Cykloklub Jičín  DZ 0:22:07 61 21,7 7
78 20 Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou Ž 0:22:07 61 21,7 5
80 22 Pittnerová Tereza SK Vrchlabí DZ 0:22:41 59 21,2 8
                 

 

Rok 2020

POŘADÍ ST.Č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT ČAS BODY
1 27 Černý Karel CK Vinohradské šlapky M2 0:13:40 80
2 26 Lukeš Jan Carla.kupkolo.cz D 0:13:47 76
3 88 Kunt Lukáš  Ghost Team M1 0:13:48 73
4 21 Hák Jakub Mapei Merida Kaňkovský D 0:14:11 70
4 16 Krupička Vlastimil TJ Lokomotiva Nymburk M1 0:14:11 70
6 100 Vlášek Michal BIKERANCH M1 0:14:18 64
6 116 Malík Tomáš Sportovní klub MS AUTO M1 0:14:18 64
8 14 Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:14:23 58
9 130 Soukup Petr YOGI racing Ostrava M1 0:14:47 55
10 29 Petera Karel ROHOZEC AMULET TEAM M2 0:14:49 52
10 12 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:14:49 52
12 7 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:15:00 48
13 48 Krupka Štěpán Carla.kupkolo.cz D 0:15:09 46
14 128 Nosek Michal Cyklokros Milovice M1 0:15:20 44
15 89 Kloz Vladimir LDK M2 0:15:22 42
16 52 RIEGER Marek KOVO Praha D 0:15:26 40
17 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:15:29 38
18 68 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:15:37 36
19 86 Morávek  Jaromír Jilemnice D 0:15:39 34
20 13 Vobecký Tomáš Vinohradské Šlapky M2 0:15:42 32
20 117 Kosina  Jakub Enjoy riding team M1 0:15:42 32
22 46 Purm Michal Kola Šír Lázně Bělohrad M1 0:15:49 29
23 40 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M1 0:15:51 28
24 107 Šubr Martin Kola Šír Lázně Bělohrad M1 0:15:52 27
25 66 Vávra Jaroslav SSC Železný Brod V 0:15:57 26
26 58 Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany M1 0:16:05 25
27 31 Chocenský Milan CK Nový Bydžov M2 0:16:09 24
28 15 Henych Tomáš KoKa Team M2 0:16:21 23
29 63 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín M1 0:16:36 22
30 132 Čapek Petr SWEET  sport M2 0:16:38 21
31 39 Mach Lukáš Cykloservis Kameník D 0:16:39 20
32 92 Jindřišek Ondra Hrabačov M2 0:16:41 19
32 42 Kudrnáč Miloslav TJ Lokomotiva Nymburk V 0:16:41 19
34 64 Šír Daniel Lázně Bělohrad M2 0:16:44 17
35 129 Hakl Matěj Cyklopoint Jičín M1 0:16:51 16
36 28 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 0:16:54 15
37 125 Kaňka David Bitters Superior Cyklolive D 0:16:55 14
38 23 Kleiner ROBERT PERFlabs V 0:16:57 13
39 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:17:04 12
40 35 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 0:17:05 11
41 131 Dobiáš Šimon CSG TRI Team D 0:17:22 10
42 75 Podlipný  Jiří Kola Šír Lázně Bělohrad M2 0:17:26 9
42 85 Durdiaková  Tereza Brno Ž 0:17:26 9
44 57 David Lukáš Rovenské Trosky M2 0:17:29 7
45 62 Svoboda Lukáš Yellow house M2 0:17:48 6
46 32 Bergr Tomáš Cyklo-ski Špicar M2 0:18:54 5
47 70 Zikmundová Jana Turnov DZ 0:19:12 4
47 18 Lehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice V 0:19:12 4
49 53 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský DZ 0:19:17 2
50 47 Maťátková Kateřina LSK Lomnice nad Popelkou DZ 0:20:13 1
51 51 Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou Ž 0:20:22 1
52 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:20:38 1
53 44 Čivrná Naďa Cyklo Špicar Jilemnice Ž 0:20:48 1
54 55 Pittnerová Tereza Spartak Vrchlabí DZ 0:21:46 1
55 59 Pivrnec Petr Cyklopoint jičín V 0:23:06 1
56 94 Drška Milan KC PIVOVAR VRATISLAVICE V 0:23:16 1