DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Soběraz-Klepanda-Brdo

No. 2. : Soběraz - Klepanda - Brdo ... výsledky 26.4.2022

1 13 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:14:08 200 31,0 1
2 57 Hák Jakub Jaroslav Kulhavý Cycling Team J 0:14:22 195 30,5 1
3 85 Vlášek Michal Bikeranch M1 0:14:28 190 30,3 2
4 9 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 0:14:29 187 30,2 1
5 83 Kužel Jiří KM UNLIMITED TRADING CZ M2 0:14:40 184 29,9 2
6 89 Kloz Vladimír UNLIMITED KM TRADING CZ M2 0:15:06 181 29,0 3
7 55 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:15:08 178 28,9 3
8 68 Marek Radek Carla.Kupkolo.cz  M2 0:15:11 175 28,8 4
9 71 Piták Matěj Mapei Merida Kaňkovský K 0:15:15 172 28,7 1
10 72 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky V 0:15:22 169 28,5 1
11 76 Vejvoda Josef AC Sparta Praha V 0:15:26 167 28,4 2
12 100 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:15:28 165 28,3 4
13 80 Krupička Vlastimil Tj Lokomotiva Nymburk M1 0:15:35 163 28,1 5
14 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:15:45 161 27,8 5
15 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:15:50 159 27,7 6
16 52 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín K 0:15:51 157 27,6 2
17 40 Mach Lukáš Cykloservis Kameník J 0:15:57 155 27,5 2
17 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 0:15:57 155 27,5 3
19 82 Karásek Vojtěch Cykloklub Jičín J 0:15:58 151 27,4 3
20 46 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:16:04 149 27,3 4
21 56 Jaderný Petr Unlimited KM Trading CZ M1 0:16:05 147 27,2 7
22 20 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M2 0:16:17 145 26,9 6
23 63 Prager Karel CK Vinohradské Šlapky V 0:16:18 143 26,9 5
24 77 Vobecký Tomáš Vinohradské Slapky M2 0:16:31 141 26,5 7
25 78 Šír Daniel Kolomazník Bělohradský M2 0:16:39 139 26,3 8
26 61 Pospíšil Richard Cykloklub Jičín K 0:16:45 137 26,1 3
27 29 Svíčka Tomáš Rohozec Amulet Team M1 0:16:46 135 26,1 8
28 19 Kordík Petr Cykloklub Jičín M2 0:16:48 133 26,1 9
29 87 Svoboda Lukáš Yelow House M2 0:16:50 131 26,0 10
30 51 Pekárek Tomáš LSK Lomnice K 0:16:53 129 25,9 4
31 34 Němeček Josef CSC Český Brod M2 0:16:54 127 25,9 11
32 79 Skrbek Jan Czech Tallboys M1 0:16:55 125 25,9 9
33 16 Hlawatschke Aleš Neexistující cestovní kancelář M2 0:16:58 123 25,8 12
33 39 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz J 0:16:58 123 25,8 4
35 111 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský KZ 0:17:00 119 25,8 1
36 70 Morávek Jaromír Carla.kupkolo.cz M1 0:17:05 117 25,6 10
37 67 Purm Michal Kola Šír M1 0:17:09 115 25,5 11
38 15 Chocenský Milan CK Nový Bydžov M2 0:17:17 113 25,3 13
39 75 Horák Jiří Bike Team KC Jaroměř M2 0:17:28 111 25,1 14
40 3 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 0:17:34 109 24,9 15
40 36 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz V 0:17:34 109 24,9 6
42 73 Špicarová Karolína Force team Špicar KZ 0:17:36 105 24,9 2
43 64 Janků Tomáš Cykloklub Jičín V 0:17:37 103 24,9 7
44 38 Felcman Radek Cykloklub Jičín M2 0:17:40 101 24,8 16
45 41 Vaněk Dan Cykloklub Jičín M2 0:18:02 99 24,3 17
45 86 Franc Petr Triatlon Mlada Boleslav M2 0:18:02 99 24,3 18
47 62 Povr Tadeáš Cykloklub Jičín K 0:18:03 95 24,3 5
48 53 Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky M2 0:18:44 93 23,4 19
49 84 Bohuňovský Jáchym Cykloklub Jičín K 0:18:50 91 23,3 6
50 23 Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda K 0:19:07 89 22,9 7
51 14 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:19:26 88 22,5 8
52 32 Chrtek Ondřej Cykloklub Jičín K 0:19:27 87 22,5 8
53 24 Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda KZ 0:19:46 86 22,2 3
54 54 Baroch Leoš Purple Technology.com M1 0:19:58 85 21,9 12
55 45 Bergr Tomáš Cyklo - ski Špicar V 0:20:05 84 21,8 9
56 37 Felcman Matyáš Cykloklub Jičín K 0:20:31 83 21,3 9
57 48 Janďourek Patrik Cykloklub Jičín K 0:20:42 82 21,2 10
58 49 Horáková Amálie Kola Hory Jilemnice KZ 0:21:12 81 20,7 4
59 5 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:22:01 80 19,9 1
60 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:22:14 79 19,7 2
61 2 Pittnerová Tereza MTB Spartak Vrchlabí JZ 0:22:36 78 19,4 1
62 30 Vopršalová Kateřina Cykloklub Jičín KZ 0:23:39 77 18,5 5

 

Soběraz - Brdo (27.4.2021)

POŘADÍ st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KATEGORIE ČAS BODY Rychlost Poř kat  
1 71 ŠORM Jiří Bitters Superior Cyklolive M1 0:13:45 200 31,9 1  
2 38 Hák Jakub MAPEI D 0:13:46 195 31,8 1  
3 7 Soukup Petr Tj Nová Paka M1 0:14:43 190 29,8 2  
4 54 Pechout Matěj TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda M1 0:14:48 187 29,6 3  
5 60 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 0:14:52 184 29,5 1  
6 26 Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda D 0:14:56 181 29,3 2  
7 42 Kubíček Michal Eleven Head cyklo live M1 0:14:57 178 29,3 4  
8 65 Rieger Marek Carla Kupkolo D 0:15:07 175 29,0 3  
9 41 Krupka Štěpán Carla.kupkolo.cz M1 0:15:08 172 28,9 5  
10 89 Kloz Vladimír UNLIMITED KM TRADING CZ M2 0:15:11 169 28,8 2  
11 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:15:23 167 28,5 3  
12 78 Vomáčko Václav - M1 0:15:28 165 28,3 6  
13 31 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:15:35 163 28,1 7  
14 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:15:37 161 28,0 8  
15 70 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky M2 0:15:38 159 28,0 4  
16 52 Morávek Jaromír Carla.kupkolo.cz M1 0:15:46 157 27,8 9  
17 53 Nýdrle Filip Triatlon Plzeň D 0:15:54 155 27,5 4  
18 58 Piták Matěj Mapei Merida Kaňkovský D 0:15:55 153 27,5 5  
19 34 Cogan Rudolf Piráti + STAN V 0:15:59 151 27,4 1  
20 77 Vobecky Tomas Vinohradské Slapky M2 0:16:04 149 27,3 5  
21 49 Marek Radek carla.kupkolo.cz M2 0:16:06 147 27,2 6  
22 81 Zajíc Petr CykloPokr Pardubice V 0:16:11 145 27,1 2  
23 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 0:16:26 143 26,7 3  
24 51 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M2 0:16:34 141 26,4 7  
24 75 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:16:34 141 26,4 10  
26 40 Kleiner Robert S1W.CZ V 0:16:35 137 26,4 4  
27 66 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz D 0:16:37 135 26,4 6  
28 12 Čermák Jan S-Sport Hronov M2 0:16:40 133 26,3 8  
29 63 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 0:16:43 131 26,2 5  
30 80 Vrbka Tomáš CYKLO ATOM V 0:16:46 129 26,1 6  
31 43 Kudrnáč Miloslav TJ Lokomotiva Nymburk V 0:16:48 127 26,1 7  
32 23 Karásek Vojtěch Cykloklub Jičín  D 0:16:50 125 26,0 7  
33 16 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín M1 0:16:57 123 25,8 11  
34 18 Mach Lukáš Cyklo Kameník Lomnice n. P. D 0:17:07 121 25,6 8  
35 19 Nejl Martin Hradecký Spinning klub V 0:17:08 119 25,6 8  
36 14 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz V 0:17:10 117 25,5 9  
37 64 Purm Michal Kola Šír M1 0:17:14 115 25,4 12  
38 3 Šír Daniel Kola Šír L.Bělohrad M2 0:17:23 113 25,2 9  
39 2 Henych Tomáš KoKa Team M2 0:17:31 111 25,0 10  
40 69 Šváb Jan Greyhound Racing Team M1 0:17:35 109 24,9 13  
41 25 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín  D 0:17:36 107 24,9 9  
42 56 Pekárek Jan LSK Lomnice M1 0:17:43 105 24,7 14  
43 29 Kopecký Matyáš Cykloklub Jičín  D 0:18:03 103 24,3 10  
44 76 Vlček Petr CK Vinohradské šlapky V 0:18:09 101 24,1 10 MTB
45 10 Brumlík ml Marek Cykloklub Jičín  D 0:18:10 99 24,1 11  
45 72 Vaněk Daniel Cykloklub Jičín M2 0:18:10 99 24,1 11  
47 5 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský DZ 0:18:16 95 24,0 1  
48 68 Svoboda Lukáš Yellow house M2 0:18:26 93 23,8 12  
49 21 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 0:18:42 91 23,4 13  
50 15 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín  D 0:18:43 89 23,4 12  
51 44 Kuchařová Rozálie MONDRAKER Racing team Ž 0:18:48 88 23,3 1  
52 48 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 0:19:08 87 22,9 14  
53 36 Čáp Petr KC Slavia Praha M2 0:19:29 86 22,5 15  
54 8 Brumlík Marek Cykloklub Jičín M2 0:19:34 85 22,4 16  
55 62 Povr Tadeáš Cyklo klub D 0:19:57 84 22,0 13 MTB
55 55 Pekárek Tomáš LSK Lomnice D 0:19:57 84 22,0 14  
57 45 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:20:02 82 21,9 11  
58 82 Zikmundová Jana AC Turnov Ž 0:20:06 81 21,8 2  
59 9 Kaván Vojtěch 0 M1 0:20:11 80 21,7 15  
60 32 Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda D 0:20:41 79 21,2 15  
61 57 Peterková Eliška MTB Spartak Vrchlabí DZ 0:20:58 78 20,9 2  
61 67 Slabá Gabriela Carla.Kupkolo.cz Ž 0:20:58 78 20,9 3  
63 17 Bergr Tomáš Cyklo - Ski Špicar V 0:21:08 76 20,7 12  
64 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:21:09 75 20,7 4  
65 74 Vinšálková Tereza Hradecký Spinning Klub Ž 0:21:29 74 20,4 5  
66 27 Kopecká Simona Cykloklub Jičín  DZ 0:21:32 73 20,3 3  
67 61 Pospíšil Richard Cykloklub Jičín D 0:21:40 72 20,2 16 MTB
68 33 Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 0:21:41 71 20,2 4  
69 79 Vopršalová Kateřina ENJOY RIDING TEAM DZ 0:21:47 70 20,1 5 MTB
70 30 Bobková Karla TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 0:21:50 69 20,1 6  
71 73 Vaňková Valentýna Cykloklub Jičín DZ 0:22:08 68 19,8 7 MTB
72 20 Pekárková Anna 0 Ž 0:22:27 67 19,5 6  
73 37 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:22:41 66 19,3 7  
74 59 Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka D 0:22:50 65 19,2 17  
75 28 Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 0:23:04 64 19,0 8  
76 22 Pittnerová Tereza SK Vrchlabí DZ 0:24:35 63 17,8 9  

 ROČNÍK 2020

POŘADÍ st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KATEGORIE ČAS BODY
1 26 Lukeš Jan Carla.kupkolo.cz D 0:13:51 80
2 27 Černý Karel CK Vinohradské šlapky M 2 0:14:09 76
3 16 Krupička Vlastimil Tj Lokomotiva Nymburk M 1 0:14:19 73
4 25 Martin Jan KAH Sport Vrcchlabí M 2 0:14:28 70
5 21 Hák Jakub   D 0:14:40 67
6 48 Krupka Štěpán Carla.kupkolo.cz D 0:14:59 64
7 88 Kunt Lukáš  Ghost TEam M 1 0:15:00 61
8 14 Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling akademie M 1 0:15:03 58
9 33 Kulhánek Jan Obec Kladruby nad Labem M 1 0:15:12 55
10 68 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:15:15 52
11 12 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M 1 0:15:20 50
12 7 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M 1 0:15:22 48
13 89 Kloz Vladimir LDK M 2 0:15:30 46
14 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M 2 0:15:36 44
15 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 0:15:43 42
16 46 Purm Michal Kola Šír M 1 0:15:46 40
17 13 Vobecký Tomáš Vinohradské Šlapky M 2 0:15:47 38
18 41 Macoun  Jindřich KP - FC4 M 1 0:15:50 36
19 15 Henych Tomáš KoKa Team M 2 0:16:03 34
20 76 Šmejc Petr CK pedál M 2 0:16:09 32
21 64 Šír Daniel Lázně Bělohrad M 2 0:16:10 30
22 52 Rieger Marek Kovo D 0:16:11 29
23 83 Veselý Pavel Sportovni klub MS auto M 1 0:16:13 28
23 90 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 0:16:13 28
25 30 Dobiášovský Pavel Nový Bydžov M 1 0:16:15 26
26 28 Macák Jiří TJ Sokol Radim M 2 0:16:22 25
27 86 Morávek  Jaromír Jilemnice D 0:16:25 24
28 60 Čeřovský Jakub L Belohrad M 1 0:16:27 23
29 50 Piták Matěj Mapei Merida Kaňkovský D 0:16:31 22
30 93 Kupka Martin Kola Šír Lázně Bělohrad M 2 0:16:36 21
30 31 Chocenský Milan CK Nový Bydžov M 2 0:16:36 21
32 58 Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany M 1 0:16:38 19
33 92 Jindřišek Ondra Hrabačov M 2 0:16:42 18
34 78 Janků  Tomáš  Bemaniax  M 2 0:16:44 17
35 63 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín M 1 0:16:45 16
36 79 Mádlík Petr ENJOY RIDING TEAM D 0:16:53 15
37 56 Šváb Jan   M 1 0:17:13 14
38 42 KUDRNAC MILOSLAV LOKOMOTIVA NYMBURK1 V 0:17:15 13
38 85 Durdiaková  Tereza Brno 0:17:15 13
40 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M 1 0:17:25 11
41 39 Mach Lukáš Cykloservis Kameník D 0:17:33 10
42 62 Svoboda  Lukáš  Yellow house  M 2 0:17:47 9
43 54 Jeřábek Ondřej Praha D 0:17:52 8
44 57 David Lukáš Rovenské Trosky M 2 0:17:53 7
45 91 Pekárek Jan LSK Lomnice M 1 0:17:55 6
46 82 Nosek František LSK Lomnice nad Popelkou D 0:18:11 5
47 69 Brumlik Marek Cyklo klub Jicin D 0:18:15 4
48 77 Horký  Petr  Microrisc  M 1 0:18:34 3
49 53 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský D 0:19:01 2
50 10 Cogan Jan Nová Paka D 0:19:07 1
51 32 Bergr Tomáš Cyklo - Ski Špicar M 2 0:19:46 1
52 61 Pekárek Tomáš LSK Lomnice D 0:19:47 1
53 6 Coganová Zdeňka Nová Paka 0:20:07 1
54 49 Janota Marcel Podkrkonošský bajkeři M 1 0:20:26 1
55 47 Maťátková Kateřina LSK Lomnice nad Popelkou D 0:20:47 1
56 84 Šturmová Jana Kola Šír Lázně Bělohrad 0:21:22 1
57 51 Pekárková Anna LSK Lomnice 0:21:48 1
58 22 Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ D 0:22:10 1
59 55 Pittnerová Tereza Spartak Vrchlabí D 0:22:21 1
60 94 Drška Milan KC PIVOVAR VRATISLAVICE V 0:23:39 1
61 59 Pivrnec Petr cyklopoint Jičín V 0:24:13 1