DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Těšín-Radim-Valdice a zpět do Soběrazi

No. 4. : Těšín - Radim - Valdice a zpět do Soběrazi  - 10.5.2022

POŘ. st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT. ČAS BODY Rychlost Poř kat
1 65 Šorm Jiří Eleven Head Cyklolive M1 0:17:00 200 45,5 1
2 57 Hák Jakub Jaroslav Kulhavý Cycling Team J 0:17:50 195 43,4 1
3 9 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 0:18:07 190 42,7 1
4 13 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:18:17 187 42,3 2
5 80 Krupička Vlastimil Tj Lokomotiva Nymburk M1 0:18:21 184 42,2 3
6 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:18:25 181 42,0 2
7 34 Němeček Josef CK Vinohradské šlapky M2 0:18:32 178 41,8 3
7 85 Vlášek Michal Bikeranch M1 0:18:32 178 41,8 4
9 100 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:18:34 172 41,7 5
10 55 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:18:35 169 41,7 6
11 107 Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky M2 0:18:40 167 41,5 4
12 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:18:47 165 41,2 7
13 63 Prager Karel CK Vinohradské Šlapky V 0:18:51 163 41,1 1
14 89 Kloz Vladimír UNLIMITED KM TRADING CZ M2 0:18:52 161 41,0 5
15 58 Sušír Radek e-triatlon M2 0:19:01 159 40,7 6
16 21 Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda K 0:19:12 157 40,3 1
17 81 Zajíc Petr CykloPokr Pardubice V 0:19:14 155 40,2 2
18 93 Vrbka Tomáš Cyklo ATOM V 0:19:17 153 40,1 3
19 20 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M2 0:19:26 151 39,8 7
20 77 Vobecký Tomáš Vinohradské Slapky M2 0:19:29 149 39,7 8
20 46 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:19:29 149 39,7 4
20 68 Marek Radek Carla.Kupkolo.cz  M2 0:19:29 149 39,7 9
23 72 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky V 0:19:34 143 39,6 5
24 25 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:19:35 141 39,5 8
25 44 Cogan Rudolf Iron Maiden V 0:19:47 139 39,1 6
26 18 Petr Miloš Hradecký Spinning Klub M2 0:19:49 137 39,1 10
27 101 Kleiner Robert S1W V 0:20:02 135 38,6 7
27 88 Zadáková Klára Sportraces Cycling Team Ž 0:20:02 135 38,6 1
29 8 Brumlík Marek Cykloklub Jičín M2 0:20:12 131 38,3 11
30 78 Šír Daniel Kolomazník Bělohradský M2 0:20:25 129 37,9 12
31 64 Janků Tomáš Cykloklub Jičín V 0:20:26 127 37,9 8
32 19 Kordík Petr Cykloklub Jičín M2 0:20:29 125 37,8 13
32 95 Hoffmann Ondra Czech Multisport Coaching K 0:20:29 125 37,8 2
34 87 Svoboda Lukáš Yelow House M2 0:20:33 121 37,7 14
35 94 Hoffmann Martin Czech Multisport Coaching M2 0:20:34 119 37,6 15
35 3 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 0:20:34 119 37,6 16
37 40 Mach Lukáš Cykloservis Kameník J 0:20:40 115 37,5 2
38 15 Chocenský Milan CK Nový Bydžov M2 0:20:46 113 37,3 17
39 52 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín K 0:20:49 111 37,2 3
40 36 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz V 0:20:55 109 37,0 9
41 75 Horák Jiří Bike Team KC Jaroměř M2 0:21:05 107 36,7 18
41 111 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský KZ 0:21:05 107 36,7 1
43 39 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz J 0:21:06 103 36,7 3
44 43 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín K 0:21:08 101 36,6 4
45 38 Felcman Radek Cykloklub Jičín M2 0:21:10 99 36,6 19
46 47 Vomáčko Petr TJ Lokomotiva Nymburk V 0:21:11 97 36,5 10
47 61 Pospíšil Richard Cykloklub Jičín K 0:21:12 95 36,5 5
48 16 Hlawatschke Aleš Neexistující cestovní kancelář M2 0:21:20 93 36,3 20
49 59 Rulík Oldřich CK Kolokrám M1 0:21:21 91 36,3 9
50 66 Bažant Petr TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda M2 0:21:28 89 36,1 21
51 12 Bukovský Jarmil Kumburak V 0:21:39 88 35,8 11
52 112 Podlipný Jiří Kola Šír Bělohrad M2 0:21:40 87 35,7 22
53 62 Povr Tadeáš Cykloklub Jičín K 0:21:46 86 35,6 6
54 99 Vopršal Jaroslav Bakako Nová Paka M1 0:22:40 85 34,1 10
55 32 Chrtek Ondřej Cykloklub Jičín K 0:22:41 84 34,1 7
56 14 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:22:55 83 33,8 12
57 45 Bergr Tomáš Cyklo - ski Špicar V 0:23:03 82 33,6 13
58 51 Pekárek Tomáš LSK Lomnice K 0:23:34 81 32,8 8
59 28 Hoffmann Šimon Czech Multisport Coaching K 0:23:47 80 32,5 9
60 5 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:24:00 79 32,3 2
61 49 Horáková Amálie Kola Hory Jilemnice KZ 0:24:05 78 32,1 2
62 37 Felcman Matyáš Cykloklub Jičín K 0:24:21 77 31,8 10
63 48 Janďourek Patrik Cykloklub Jičín K 0:24:23 76 31,7 11
64 2 Pittnerová Tereza MTB Spartak Vrchlabí JZ 0:24:49 75 31,2 1
65 24 Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda KZ 0:25:02 74 30,9 3
66 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:25:10 73 30,8 3
67 30 Vopršalová Kateřina Cykloklub Jičín KZ 0:25:38 72 30,2 4
68 17 Kopecká Simona Cykloklub Jičín  JZ 0:26:01 71 29,8 2
69 50 Horák Mikuláš Kola Hory Jilemnice K 0:32:53 70 23,5 12

 

Vítejte na stránce jcl.wbs.cz v sekci Těšín-Radim-Valdice a zpět do Soběrazi

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

Pro přehlednější úpravu sekce lze obsah rozdělit do textových "bloků". Bloky lze libovolně vytvářet, přesouvat a mazat. Jejich úpravu zahájíte dvojitým poklepáním tlačítkem myši. Textový editor se vždy spustí pouze pro vybraný blok. Jak editor pracuje, naleznete ve videoukázce.

Základní tipy:

  • Používejte často nové bloky.
  • ENTER = nový odstavec.
  • SHIFT+ENTER = nový řádek.
  • Obrázek je nejprve třeba nahrát na server přes Vložit obrázek a Správce souborů.
  • Obsah z Wordu vždy přenášejte přes Vložit z Wordu.
  • NEpoužívejte mezerník pro zarovnávání objektů.
Listování umožňuje dynamicky zobrazovat a skrývat obsahy vybraných bloků:
  • Stiskněte tlačítko listování.
  • U bloků, které mají být skryty, vyplňte nově zobrazené textové pole.
  • Všechny bloky s vyplněným listováním budou na stránkách skryty kromě prvního v pořadí.
  • Tlačítko přidat odkazy vytvoří nový blok se zástupcem, který bude na stránkách nahrazen odkazy. Tyto odkazy budou shodné s vyplněnými nadpisy u listování a budou přepínat příslušné bloky.
  • Ze všech bloků, které mají vyplněné listování, bude zobrazen vždy pouze jeden. Bloky, které nemají vyplněné listování vůbec, budou zobrazeny vždy.
  • Pokud chcete skrývat i první blok listování, vytvořte na jeho místo nový prázdný blok a použijte pro jeho nadpis výraz: %empty%
  • Chcete-li při přepnutí bloku rolovat okno na horní část bloku, přidejte za text bloku výraz: %top% (např.: Dovolená%top%)