DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Lázně Bělohrad-Pecka

N.o.10 -  L.Bělohrad - Pecka - výsledky

POŘ. st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT. ČAS BODY Rychlost Poř kat
1 7 Soukup Petr Tj Nová Paka M1 0:14:49 200 34,4 1
2 83 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:15:06 195 33,8 2
3 60 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 0:15:20 190 33,3 1
4 147 Kraus Lukáš Carla - Kupkolo M1 0:15:23 187 33,2 3
5 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:15:32 184 32,8 2
6 65 Rieger Marek Carla Kupkolo D 0:15:40 181 32,6 1
7 163 Kwiecien Pavel TJ Jiskra Jaroměř M1 0:15:41 178 32,5 4
8 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:16:06 175 31,7 5
9 51 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M2 0:16:09 172 31,6 3
9 172 Kupka Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:16:09 172 31,6 6
11 75 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:16:11 167 31,5 7
12 77 Vobecký Tomáš Vinohradské Slapky M2 0:16:13 165 31,4 4
13 13 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:16:22 163 31,2 8
14 58 Piták Matěj Mapei Merida Kaňkovský D 0:16:25 161 31,1 2
14 39 Petr Tomáš CZECMNAN Team V 0:16:25 161 31,1 1
16 63 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 0:16:29 157 30,9 2
17 81 Zajíc Petr CykloPokr Pardubice V 0:16:31 155 30,9 3
18 49 Marek Radek carla.kupkolo.cz M2 0:16:33 153 30,8 5
19 70 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky M2 0:16:36 151 30,7 6
20 40 Kleiner Robert S1W.CZ V 0:16:43 149 30,5 4
20 132 Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany M1 0:16:43 149 30,5 9
22 35 Skrbek Jan CZECH Tall Boys M1 0:16:48 145 30,4 10
23 25 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín  D 0:16:53 143 30,2 3
24 10 Brumlík ml Marek Cykloklub Jičín  D 0:17:01 141 30,0 4
25 18 Mach Lukáš Cyklo Kamenik Lomnice  n.Pop D 0:17:07 139 29,8 5
26 66 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz D 0:17:10 137 29,7 6
26 2 Henych Tomáš CZECHMAN Team M2 0:17:10 137 29,7 7
26 3 Šír Daniel Kola Šír L.Bělohrad M2 0:17:10 137 29,7 8
29 80 Vrbka Tomáš CYKLO ATOM V 0:17:16 131 29,5 5
29 157 Drhová Kateřina Česká spořitelna Accolade Ž 0:17:16 131 29,5 1
31 16 Hlawatschke Aleš Neexistující cestovní kancelář M1 0:17:20 127 29,4 11
32 150 Kordík Petr Cykloklub Jičín M2 0:17:28 125 29,2 9
33 111 Klvaň Mikuláš Expres CZ Tufo team Kolín D 0:17:30 123 29,1 7
34 105 Horák Jiří Bike team KC Jaroměř M2 0:17:31 121 29,1 10
35 118 Špicarová Karolína Force team Špicar DZ 0:17:32 119 29,1 1
36 5 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský DZ 0:17:34 117 29,0 2
37 14 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz V 0:17:38 115 28,9 6
38 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 0:17:42 113 28,8 7
39 15 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín  D 0:17:44 111 28,8 8
40 171 Cogan Mikuláš Rudolf Žralok Nová Paka D 0:17:47 109 28,7 9
41 56 Pekárek Jan LSK Lomnice M1 0:17:49 107 28,6 12
42 68 Svoboda Lukáš Yellow house M2 0:17:51 105 28,6 11
42 23 Karásek Vojtěch Cykloklub Jičín  D 0:17:51 105 28,6 10
44 170 Janků Tomáš Cykloklub Jičín M2 0:17:53 101 28,5 12
45 8 Brumlík Marek Cykloklub Jičín M2 0:17:56 99 28,4 13
45 12 Čermák Jan S-Sport Hronov M2 0:17:56 99 28,4 14
47 112 Klvaň Norbert SKC Pečky M2 0:17:59 95 28,4 15
47 72 Vaněk Daniel Cykloklub Jičín M2 0:17:59 95 28,4 16
49 166 Felcman Radek Cykloklub Jičín M2 0:18:06 91 28,2 17
49 34 Cogan Rudolf Piráti + STAN V 0:18:06 91 28,2 8
51 43 Kudrnáč Miloslav TJ Lokomotiva Nymburk V 0:18:10 88 28,1 9
52 167 Drhová Eva Bike Team Špindlerův Mlýn DZ 0:18:13 87 28,0 3
53 48 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 0:18:16 86 27,9 18
54 29 Kopecký Matyáš Cykloklub Jičín  D 0:18:19 85 27,8 11
55 90 Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz  M2 0:18:26 84 27,7 19
56 162 Khýrová Aneta Carla.kupkolo.cz Ž 0:18:34 83 27,5 2
57 134 Ščudla Jaroslav Kumburák M2 0:18:41 82 27,3 20
58 97 Podlipný Jiří Kola Šír Bělohrad M2 0:18:49 81 27,1 21
59 21 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 0:18:51 80 27,1 22
60 110 Klvaň Marek Expres CZ Tufo team Kolín D 0:19:02 79 26,8 12
61 9 Kaván Vojtěch 0 M1 0:19:19 78 26,4 13
62 67 Slabá Gabriela Carla.Kupkolo.cz Ž 0:19:23 77 26,3 3
63 50 Sucharda Zdeněk TJ Nová Paka V 0:19:51 76 25,7 10
63 17 Bergr Tomáš Cyklo - Ski Špicar V 0:19:51 76 25,7 11
65 61 Pospíšil Richard Cykloklub Jičín D 0:19:54 74 25,6 13
66 86 Voňka Jiří Carla.kupkolo.cz  V 0:19:57 73 25,6 12
67 45 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:20:18 72 25,1 13
68 123 Horáková Amálie Čks Ski Jilemnice DZ 0:20:23 71 25,0 4
69 124 Horák Jan Čks Ski Jilemnice M2 0:20:36 70 24,8 23
70 92 Bohuňovský Jáchym Cykloklub Jičín D 0:20:52 69 24,4 14
71 168 Peca Martin Kola Šír Bělohrad M2 0:21:00 68 24,3 24
72 173 Nováková Valerie Bike Team Špindlerův Mlýn DZ 0:21:19 67 23,9 5
73 37 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:21:20 66 23,9 4
74 73 Vaňková Valentýna Cykloklub Jičín DZ 0:21:50 65 23,4 6
75 27 Kopecká Simona Cykloklub Jičín  DZ 0:21:51 64 23,3 7
76 74 Vinšálková Tereza Hradecký Spinning Klub Ž 0:21:53 63 23,3 5
77 57 Peterková Eliška MTB Spartak Vrchlabí DZ 0:22:23 62 22,8 8
78 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:22:39 61 22,5 6
79 20 Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou Ž 0:22:45 60 22,4 7
80 22 Pittnerová Tereza MTB Spartak Vrchlabí DZ 0:22:47 59 22,4 9
81 149 Horák Mikuláš ČKS Ski Jilemnice D 0:27:35 58 18,5 15

pro srovnání rok 2021

POŘADÍ st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT. ČAS BODY Rychlost
1 99 Šorm Jiří Bitter Superior Cyklolive M1 0:13:46 80 36,6
2 27 Černý Karel CK Vinohradské šlapky M2 0:14:01 76 36,0
3 88 Kunt Lukáš Ghots M1 0:14:24 73 35,0
4 26 Lukeš Jan Carla.kupkolo.cz D 0:14:26 70 34,9
5 21 Hák Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ D 0:14:49 67 34,0
6 16 Krupička Vlastimil Tj Lokomotiva Nymburk M1 0:14:54 64 33,8
7 116 Malík Tomáš   M1 0:15:05 61 33,4
8 48 Krupka Štěpán   D 0:15:07 58 33,3
9 14 Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:15:10 55 33,2
10 108 Styblík Adam   D 0:15:25 52 32,7
11 29 Petera Karel Rohozec Amulet Team M2 0:15:29 50 32,6
12 7 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:15:31 48 32,5
13 12 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:15:33 46 32,4
14 112 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové M1 0:15:36 44 32,3
15 3 Nejl Martin Hradecky Spinning klub V 0:15:42 42 32,1
15 117 Kosina Jakub   M1 0:15:42 42 32,1
17 52 Rieger Marek   D 0:15:54 38 31,7
18 114 Chlupáč Jan Sportovní klub MS AUTO M1 0:15:57 36 31,6
19 33 Kulhánek Jan Obec Kladruby nad Labem M1 0:15:59 34 31,5
19 89 Kloz Vladimír LDK M2 0:15:59 34 31,5
19 4 Žabokrtský Milan   M2 0:15:59 34 31,5
22 68 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:16:08 29 31,2
23 111 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:16:12 28 31,1
23 90 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 0:16:12 28 31,1
25 1 Holas Jiří Tj Lokomotiva Nymburk V 0:16:19 26 30,9
26 13 Vobecký Tomáš Vinohradské Šlapky M2 0:16:23 25 30,8
26 40 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M1 0:16:23 25 30,8
28 83 Veselý  Pavel   M1 0:16:29 23 30,6
29 31 Chocenský Milan CK Nový Bydžov M2 0:16:33 22 30,5
30 107 Šubr Martin   M1 0:16:34 21 30,4
31 15 Henych Tomáš KoKa Team M2 0:16:37 20 30,3
31 58 Živný Miroslav KCL Kooperativa - Svijany M1 0:16:37 20 30,3
31 46 Purm Michal KolaŠír M1 0:16:37 20 30,3
34 86 Morávek Jaromír   D 0:16:51 17 29,9
35 56 Šváb Jan   M1 0:16:52 16 29,9
36 78 Janků Tomáš Bemaniax M2 0:16:56 15 29,8
37 42 Kudrnáč Miloslav Lokomotiva Nymburk V 0:16:59 14 29,7
37 64 Šír Daniel Kola Šír Bělohrad M2 0:16:59 14 29,7
39 17 Kleiner Robert PERF labs V 0:17:03 12 29,6
40 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:17:07 11 29,4
41 63 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín M1 0:17:10 10 29,4
42 8 Cogan Rudolf Společně ODS-STAN-VČ M2 0:17:15 9 29,2
43 113 Kovařík Radovan MTBO Racing team Hradec Králové M1 0:17:26 8 28,9
44 92 Jindřišek Ondra Hrabačov M2 0:17:34 7 28,7
45 119 Kalojíros Tondáno   V 0:17:36 6 28,6
46 28 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 0:17:43 5 28,4
47 9 Vlček Petr CK Vinohradské šlapky M2 0:17:49 4 28,3
48 120 Dresler Lukáš   M2 0:17:55 3 28,1
48 79 Mádlík Petr   D 0:17:55 3 28,1
50 50 Piták Matěj   D 0:17:59 1 28,0
51 71 Hysek David IB ALCUDIA V 0:18:04 1 27,9
52 66 Vávra Jaroslav SSC Železný Brod V 0:18:08 1 27,8
53 54 Jeřábek Ondřej   D 0:18:10 1 27,7
54 57 David Lukáš Rovenské Trosky M2 0:18:14 1 27,6
55 118 Blažek Vladimír   M2 0:18:15 1 27,6
56 35 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 0:18:26 1 27,3
57 62 Svoboda Lukáš Yellow house M2 0:18:27 1 27,3
58 69 Brumlík Marek   D 0:18:30 1 27,2
59 85 Durdiaková Tereza   D 0:18:35 1 27,1
60 110 Špicarová Karolína Cube cyklo Špicar DZ 0:18:38 1 27,0
61 109 Musilová Vendula SC Jičín Ž 0:18:50 1 26,8
62 121 Navrátilová Vendula   Ž 0:19:06 1 26,4
63 61 Pekárek Tomáš LSK Lomnice D 0:19:18 1 26,1
64 30 Dobiášovský Pavel Nový Bydžov M1 0:19:19 1 26,1
65 32 Bergr Tomáš Cyklo - Ski Špicar M2 0:19:27 1 25,9
66 18 Lehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice V 0:19:43 1 25,6
67 70 Zikmundová  Jana   D 0:19:50 1 25,4
68 53 Pittnerová  Adéla   D 0:20:32 1 24,5
69 84 Šturmová Jana Kola Šír Bělohrad Ž 0:20:38 1 24,4
70 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:21:17 1 23,7
71 108 Peca Martin Kola Šír Bělohrad M2 0:21:25 1 23,5
72 44 Čivrná Naďa Cyklo Špicar Jilemnice Ž 0:21:53 1 23,0
73 51 Pekárková Anna LSK Lomnice Ž 0:22:03 1 22,9
74 55 Pittnerová  Tereza   D 0:23:29 1 21,5
75 59 Pivrnec Petr Cyklopoint Jičín V 0:25:22 1 19,9