DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Střevač

7.6.2022 

POŘ. st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT. ČAS BODY Speed Poř kat
1 65 Šorm Jiří Eleven Head Cyklolive M1 0:18:35 200 44,1 1
2 57 Hák Jakub Jaroslav Kulhavý Cycling Team J 0:19:42 195 41,6 1
3 13 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:20:04 190 40,8 2
3 34 Němeček Josef CK Vinohradské Šlapky M2 0:20:04 190 40,8 1
5 9 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 0:20:20 184 40,3 2
6 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:20:33 181 39,9 3
7 71 Piták Matěj Mapei Merida Kaňkovský K 0:20:44 178 39,5 1
8 55 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:20:46 175 39,5 3
9 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské Šlapky M1 0:20:56 172 39,2 4
10 144 Kábrt Kryštof JAROSLAV KULHAVY CYCLING TEAM K 0:20:57 169 39,1 2
11 56 Jaderný Petr UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:20:58 167 39,1 5
12 72 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky V 0:21:14 165 38,6 1
13 46 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:21:16 163 38,5 2
14 77 Vobecký Tomáš CK Vinohradské Šlapky M2 0:21:19 161 38,4 4
15 93 Vrbka Tomáš Cyklo ATOM V 0:21:21 159 38,4 3
16 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 0:21:34 157 38,0 4
17 25 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:21:36 155 37,9 6
18 101 Kleiner Robert S1W V 0:21:56 153 37,4 5
19 19 Kordík Petr Cykloklub Jičín M2 0:22:18 151 36,8 5
20 40 Mach Lukáš Cykloservis Kameník J 0:22:28 149 36,5 2
21 43 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín K 0:22:34 147 36,3 3
22 39 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz J 0:22:55 145 35,8 3
23 8 Brumlík Marek Cykloklub Jičín M2 0:22:59 143 35,7 6
24 16 Hlawatschke Aleš Neexistující cestovní kancelář M2 0:23:00 141 35,6 7
25 38 Felcman Radek Cykloklub Jičín M2 0:23:04 139 35,5 8
26 61 Pospíšil Richard Cykloklub Jičín K 0:23:08 137 35,4 4
27 41 Vaněk Dan Cykloklub Jičín M2 0:23:22 135 35,1 9
28 82 Karásek Vojtěch Cykloklub Jičín J 0:23:31 133 34,9 4
29 108 Obradovič Darko Vojvodina M1 0:24:10 131 33,9 7
30 32 Chrtek Ondřej Cykloklub Jičín K 0:24:25 129 33,6 5
31 14 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:25:10 127 32,6 6
32 37 Felcman Matyáš Cykloklub Jičín K 0:25:14 125 32,5 6
33 51 Pekárek Tomáš LSK Lomnice K 0:25:16 123 32,4 7
34 141 Karban  Štěpán Amok reklama V 0:25:17 121 32,4 7
35 84 Bohuňovský Jáchym Cykloklub Jičín K 0:25:19 119 32,4 8
36 142 Karbanová Marie Amok reklama KZ 0:25:46 117 31,8 1
37 5 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:25:47 115 31,8 1
38 133 Nosková Marcela LSK Lomnice nad Popelkou KZ 0:26:13 113 31,3 2
38 60 Kyjonka Antonín Cykloklub Jičín K 0:26:13 113 31,3 9
40 48 Janďourek Patrik Cykloklub Jičín K 0:26:32 109 30,9 10
41 30 Vopršalová Kateřina Cykloklub Jičín KZ 0:28:00 107 29,3 3
42 114 Pekárková Anna LSK Lomnice Ž 0:28:01 105 29,3 2
43 17 Kopecká Simona Cykloklub Jičín  JZ 0:28:35 103 28,7 1
                 

 

8.6.2021

POŘADÍ st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KATEGORIE ČAS BODY Rychlost Poř kat
1 71 ŠORM Jiří ELEVENHEAD cyklolive M1 0:18:16 200 46,0 1
2 115 Malik Tomáš Kuchyne Lipa M1 0:19:44 195 42,6 2
3 13 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:19:48 190 42,4 3
4 7 Soukup Petr Tj Nová Paka M1 0:19:49 187 42,4 4
5 154 ŠTEFAN JAN bez oddílu M2 0:19:53 184 42,2 1
6 119 Vlček Sebastian MONDRAKER Racing team M1 0:20:06 181 41,8 5
7 60 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 0:20:10 178 41,7 2
8 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:20:15 175 41,5 3
9 113 Krupička Vlastimil Tj lokomotiva Nymburk M1 0:20:16 172 41,4 6
10 31 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:20:19 169 41,3 7
11 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:20:50 167 40,3 8
12 89 Kloz Vladimír UNLIMITED KM TRADING CZ M2 0:20:55 165 40,2 4
13 107 Bukač Roman Pardubice V 0:20:57 163 40,1 1
14 80 Vrbka Tomáš CYKLO ATOM V 0:21:16 161 39,5 2
15 81 Zajíc Petr CykloPokr Pardubice V 0:21:22 159 39,3 3
16 65 Rieger Marek Carla Kupkolo D 0:21:28 157 39,1 1
17 147 Kraus Lukáš Carla - Kupkolo M1 0:21:32 155 39,0 9
17 63 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 0:21:32 155 39,0 4
19 51 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M2 0:21:34 151 38,9 5
20 152 Němeček Josef CSC Český Brod M2 0:21:35 149 38,9 6
21 151 Miškovský Libor CSC Český Brod V 0:21:37 147 38,9 5
22 46 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:21:38 145 38,8 6
23 35 Skrbek Jan CZECH Tall Boys M1 0:21:39 143 38,8 10
24 77 Vobecký Tomáš Vinohradské Slapky M2 0:21:42 141 38,7 7
25 70 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky M2 0:21:53 139 38,4 8
25 40 Kleiner Robert S1W.CZ V 0:21:53 139 38,4 7
27 39 Petr Tomáš CZECMNAN Team V 0:21:59 135 38,2 8
28 98 Chutný Jarda VELOCENTRUM STRATOS AUTO V 0:22:21 133 37,6 9
29 47 LUKEŠ Jan Willebrort Wil Vooruit (NL) D 0:22:22 131 37,6 2
30 144 Lukeš Jiří KČC BC Sport Semily M2 0:22:30 129 37,3 9
31 2 Henych Tomáš CZECHMAN Team M2 0:22:34 127 37,2 10
32 3 Šír Daniel Kola Šír L.Bělohrad M2 0:22:42 125 37,0 11
33 132 Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany M1 0:22:47 123 36,9 11
34 112 Klvaň Norbert SKC Pečky M2 0:23:02 121 36,5 12
35 16 Hlawatschke Aleš Neexistující cestovní kancelář M1 0:23:09 119 36,3 12
36 72 Vaněk Daniel Cykloklub Jičín M2 0:23:13 117 36,2 13
37 108 Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky M1 0:23:15 115 36,1 13
38 150 Kordík Petr Cykloklub Jičín M2 0:23:17 113 36,1 14
39 41 Krupka Štěpán Carla.kupkolo.cz M1 0:23:22 111 35,9 14
40 146 Trungel Tomas CK Vinohradske slapky M1 0:23:24 109 35,9 15
41 68 Svoboda Lukáš Yellow house M2 0:23:25 107 35,9 15
42 14 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz V 0:23:29 105 35,8 10
43 66 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz D 0:23:34 103 35,6 3
43 122 Vomáčko Petr TJ Lokomotiva Nymburk V 0:23:34 103 35,6 11
45 145 Lukeš Jakub Carla - Kupkolo M1 0:23:35 99 35,6 16
46 21 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2

0:23:41

97 35,5 16
47 48 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 0:23:43 95 35,4 17
48 25 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín  D 0:23:53 93 35,2 4
49 118 Špicarová Karolína Force team Špicar DZ 0:24:04 91 34,9 1
50 5 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský DZ 0:24:11 89 34,7 2
51 111 Klvaň Mikuláš Expres CZ Tufo team Kolín D 0:24:17 88 34,6 5
52 134 Ščudla Jaroslav Kumburák M2 0:24:37 87 34,1 18
53 10 Brumlík ml Marek Cykloklub Jičín  D 0:24:39 86 34,1 6
54 155 Pašek Michal Neexistující cestovní kancelář M2 0:24:54 85 33,7 19
55 8 Brumlík Marek Cykloklub Jičín M2 0:24:55 84 33,7 20
56 45 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:24:58 83 33,6 12
57 91 Malinský František KAH sport Vrchlabí V 0:25:10 82 33,4 13
58 29 Kopecký Matyáš Cykloklub Jičín  D 0:25:20 81 33,2 7
59 9 Kaván Vojtěch 0 M1 0:25:22 80 33,1 17
60 50 Sucharda Zdeněk TJ Nová Paka V 0:25:37 79 32,8 14
61 74 Vinšálková Tereza Hradecký Spinning Klub Ž 0:25:43 78 32,7 1
62 15 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín  D 0:26:01 77 32,3 8
63 17 Bergr Tomáš Cyklo - Ski Špicar V 0:26:10 76 32,1 15
64 123 Horáková Amálie Čks Ski Jilemnice DZ 0:26:25 75 31,8 3
64 57 Peterková Eliška MTB Spartak Vrchlabí DZ 0:26:25 75 31,8 4
64 124 Horák Jan Čks Ski Jilemnice M2 0:26:25 75 31,8 21
67 79 Vopršalová Kateřina ENJOY RIDING TEAM DZ 0:26:27 72 31,8 5
68 143 Kyjonka Antonín Cykloklub Jičín D 0:26:36 71 31,6 9
69 148 Nedvídek František Dvůr Králové nad Labem V 0:26:37 70 31,6 16
70 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:27:52 69 30,1 2
70 37 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:27:52 69 30,1 3
72 20 Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou Ž 0:27:58 67 30,0 4
73 22 Pittnerová Tereza SK Vrchlabí DZ 0:28:01 66 30,0 6
74 110 Klvaň Marek Expres CZ Tufo team Kolín D 0:29:18 65 28,7 10
75 59 Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka D 0:29:53 64 28,1 11
76 149 Horák Mikuláš ČKS Ski Jilemnice D 0:34:56 63 24,0 12

Pro srovnání rok 2020  --- trasa byla o cca 50 m delší díky posunutému startu

POŘADÍ st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT ČAS BODY Rychlost
1 27 Černý Karel CK Vinohradské šlapky M2 0:19:26 80 42,6
2 29 Petera Karel ROHOZEC AMULET TEAM M2 0:19:40 76 42,1
3 16 Krupička Vlastimil TJ Lokomotiva Nymburk M1 0:19:53 73 41,6
4 14 Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:19:57 70 41,5
5 68 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:20:41 67 40,0
6 124 Černý Petr Cycli.cz Team M2 0:20:45 64 39,9
7 83 Veselý Pavel Sportovní klub MS AUTO M1 0:20:58 61 39,5
8 7 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:21:00 58 39,4
9 122 Jílek František Cycli.cz Team M2 0:21:18 55 38,9
10 33 Kulhánek Jan Obec Kladruby nad Labem M1 0:21:19 52 38,8
10 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:21:19 52 38,8
12 111 Vitvar Martin Kola Šír Lázně Bělohrad M1 0:21:23 48 38,7
13 40 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M1 0:21:40 46 38,2
14 13 Vobecký Tomáš Vinohradské Šlapky M2 0:21:42 44 38,2
15 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:21:43 42 38,1
16 46 Purm Michal Kola Šír Lázně Bělohrad M1 0:21:44 40 38,1
17 117 Kosina  Jakub Enjoy riding team M1 0:21:50 38 37,9
18 34 Chutný Jaroslav Velocentrum Stratos Auto V 0:21:57 36 37,7
19 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 0:22:09 34 37,4
20 9 Vlček Petr CK Vinohradské šlapky M2 0:22:10 32 37,4
21 71 Hysek David IB Alcudia V 0:22:19 30 37,1
22 15 Henych Tomáš KoKa Team M2 0:22:21 29 37,0
23 86 Morávek  Jaromír Jilemnice D 0:22:30 28 36,8
24 31 Chocenský Milan CK Nový Bydžov M2 0:22:35 27 36,7
25 64 Šír Daniel Lázně Bělohrad M2 0:22:36 26 36,6
26 66 Vávra Jaroslav SSC Železný Brod V 0:22:51 25 36,2
27 42 Kudrnáč Miloslav TJ Lokomotiva Nymburk V 0:23:16 24 35,6
28 63 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín M1 0:23:17 23 35,6
29 19 Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky M2 0:23:20 22 35,5
30 58 Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany M1 0:23:21 21 35,5
31 20 Vomáčko Petr TJ Lokomotiva Nymburk V 0:23:26 20 35,3
32 85 Durdiaková  Tereza Brno Ž 0:23:30 19 35,2
33 39 Mach Lukáš Cykloservis Kameník D 0:23:35 18 35,1
34 35 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 0:23:36 17 35,1
35 126 Švestka Vladislav Cyklokros Milovice V 0:23:38 16 35,0
36 57 David Lukáš Rovenské Trosky M2 0:23:43 15 34,9
37 62 Svoboda Lukáš Yellow house M2 0:23:50 14 34,7
38 50 PITÁK Matěj Mapei Merida Kaňkovský D 0:24:12 13 34,2
39 54 JEŘÁBEK Ondřej Praha D 0:25:04 12 33,0
40 125 Kaňka David Bitters Superior Cyklolive D 0:25:23 11 32,6
41 5 Malinsky Frantisek KAH sport Vrchlabí V 0:25:24 10 32,6
42 70 Zikmundová Jana Turnov DZ 0:25:34 9 32,4
43 32 Bergr Tomáš Cyklo-ski Špicar M2 0:25:58 8 31,9
44 53 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský DZ 0:26:43 7 31,0
45 69 Brumlík Marek CYKLO KLUB JIČÍN D 0:26:46 6 30,9
46 47 Maťátková Kateřina LSK Lomnice nad Popelkou DZ 0:27:06 5 30,6
47 51 Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou Ž 0:27:29 4 30,1
48 55 Pittnerová Tereza Spartak Vrchlabí DZ 0:28:52 3 28,7
49 59 Pivrnec Petr Cyklopoint jičín V 0:30:38 2 27,0