DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Mladějov

Mladějov 25.5.2021 (trasa o cca 300 m kratší než v roce 2020)

POŘ. st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT. ČAS BODY Rychlost Poř kat
1 71 ŠORM Jiří Bitters Superior Cyklolive M1 0:12:27 200 47,2 1
2 47 LUKEŠ Jan Willebrort Wil Vooruit (NL) D 0:12:59 195 45,3 1
3 87 Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling academie M1 0:13:38 190 43,1 2
4 38 Hák Jakub MAPEI D 0:13:40 187 43,0 2
5 83 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:13:59 184 42,1 3
6 13 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:14:00 181 42,0 4
7 7 Soukup Petr Tj Nová Paka M1 0:14:06 178 41,7 5
8 89 Kloz Vladimír UNLIMITED KM TRADING CZ M2 0:14:09 175 41,6 1
9 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:14:14 172 41,3 2
9 60 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 0:14:14 172 41,3 3
11 31 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:14:15 167 41,3 6
12 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:14:16 165 41,2 7
13 142 Petera Karel Rohozec Amulet Team M2 0:14:20 163 41,0 4
14 81 Zajíc Petr CykloPokr Pardubice V 0:14:24 161 40,8 1
15 135 Vodička Lukáš CK Omlazení.cz V 0:14:28 159 40,6 2
16 107 Bukač Roman Pardubice V 0:14:34 157 40,4 3
17 63 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 0:14:35 155 40,3 4
18 80 Vrbka Tomáš CYKLO ATOM V 0:14:36 153 40,3 5
19 46 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:14:46 151 39,8 6
20 2 Henych Tomáš CZECHMAN Team M2 0:14:47 149 39,8 5
21 51 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M2 0:14:48 147 39,7 6
22 39 Petr Tomáš CZECMNAN Team V 0:14:51 145 39,6 7
23 40 Kleiner Robert S1W.CZ V 0:14:52 143 39,6 8
24 26 Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda D 0:14:55 141 39,4 3
25 70 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky M2 0:15:00 139 39,2 7
26 35 Skrbek Jan CZECH Tall Boys M1 0:15:10 137 38,8 8
27 52 Morávek Jaromír Carla.kupkolo.cz M1 0:15:13 135 38,6 9
28 53 Nýdrle Filip Triatlon Plzeň D 0:15:14 133 38,6 4
29 65 Rieger Marek Carla Kupkolo D 0:15:17 131 38,5 5
29 76 Vlček Petr CK Vinohradské šlapky V 0:15:17 131 38,5 9
31 77 Vobecký Tomáš Vinohradské Slapky M2 0:15:18 127 38,4 8
32 75 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:15:22 125 38,3 10
33 117 Petr Miloš Hradecký Spinning Klub M2 0:15:27 123 38,1 9
34 88 Bukovský Jarmil Kumburak V 0:15:37 121 37,7 10
35 108 Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky M1 0:15:39 119 37,6 11
36 41 Krupka Štěpán Carla.kupkolo.cz M1 0:15:45 117 37,3 12
37 18 Mach Lukáš Cyklo Kamenik Lomnice  n.Pop D 0:15:48 115 37,2 6
38 112 Klvaň Norbert SKC Pečky M2 0:15:49 113 37,2 10
39 3 Šír Daniel Kola Šír L.Bělohrad M2 0:15:51 111 37,1 11
40 16 Hlawatschke Aleš Neexistující cestovní kancelář M1 0:15:53 109 37,0 13
41 49 Marek Radek carla.kupkolo.cz M2 0:15:55 107 36,9 12
42 120 Bažant Petr TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda M1 0:15:56 105 36,9 14
43 48 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 0:15:57 103 36,9 13
44 72 Vaněk Daniel Cykloklub Jičín M2 0:15:58 101 36,8 14
44 122 Vomáčko Petr TJ Lokomotiva Nymburk V 0:15:58 101 36,8 11
46 58 Piták Matěj Mapei Merida Kaňkovský D 0:16:00 97 36,7 7
47 56 Pekárek Jan LSK Lomnice M1 0:16:12 95 36,3 15
48 150 Kordík Petr Cykloklub Jičín M2 0:16:14 93 36,2 15
49 25 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín  D 0:16:17 91 36,1 8
50 68 Svoboda Lukáš Yellow house M2 0:16:20 89 36,0 16
51 139 Němec Richard Cyklokros Milovice M2 0:16:24 88 35,9 17
52 14 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz V 0:16:27 87 35,7 12
53 21 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 0:16:30 86 35,6 18
54 118 Špicarová Karolína Force team Špicar DZ 0:16:38 85 35,4 1
55 111 Klvaň Mikuláš Expres CZ Tufo team Kolín D 0:16:41 84 35,2 9
56 8 Brumlík Marek Cykloklub Jičín M2 0:16:42 83 35,2 19
57 91 Malinský František KAH sport Vrchlabí V 0:16:51 82 34,9 13
58 66 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz D 0:16:52 81 34,9 10
59 5 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský DZ 0:16:55 80 34,8 2
60 29 Kopecký Matyáš Cykloklub Jičín  D 0:17:28 79 33,7 11
61 124 Horák Jan Čks Ski Jilemnice M2 0:17:32 78 33,5 20
62 67 Slabá Gabriela Carla.Kupkolo.cz Ž 0:17:33 77 33,5 1
63 45 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:17:36 76 33,4 14
64 74 Vinšálková Tereza Hradecký Spinning Klub Ž 0:17:40 75 33,3 2
65 110 Klvaň Marek Expres CZ Tufo team Kolín D 0:17:55 74 32,8 12
65 50 Sucharda Zdeněk TJ Nová Paka V 0:17:55 74 32,8 15
67 86 Voňka Jiří Carla.kupkolo.cz  V 0:18:08 72 32,4 16
68 123 Horáková Amálie Čks Ski Jilemnice DZ 0:18:09 71 32,4 3
69 37 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:18:19 70 32,1 3
70 17 Bergr Tomáš Cyklo - Ski Špicar V 0:18:23 69 32,0 17
71 33 Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 0:18:33 68 31,7 4
72 20 Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou Ž 0:18:35 67 31,6 4
73 30 Bobková Karla TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 0:18:46 66 31,3 5
74 32 Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda D 0:18:50 65 31,2 13
75 79 Vopršalová Kateřina ENJOY RIDING TEAM DZ 0:19:14 64 30,6 6
76 143 Kyjonka Antonín Cikloklub jičín D 0:19:18 63 30,5 14
77 22 Pittnerová Tereza SK Vrchlabí DZ 0:19:19 62 30,4 7
78 59 Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka D 0:19:28 61 30,2 15
79 28 Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 0:19:34 60 30,1 8
80 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:19:43 59 29,8 5
81 27 Kopecká Simona Cykloklub Jičín  DZ 0:20:06 58 29,3 9
82 140 Pitáková Adéla Carla.kupkolo.cz DZ 0:22:11 57 26,5 10
83 137 Kloz Marcel UNLIMITED KM TRADING CZ D 0:25:53 56 22,7 16

Mladějov rok 2020

POŘADÍ st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT ČAS BODY Rychlost
1 99 Šorm Jiří Bitter Superior Cyklolive M1 0:13:07 80 46,2
2 14 Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:13:15 76 45,7
3 102 Štefan Jan Úvaly M2 0:13:28 73 45,0
4 88 Kunt Lukáš  Ghost team M1 0:13:34 70 44,7
5 27 Černý Karel CK Vinohradské šlapky M2 0:13:41 67 44,3
5 29 Petera Karel Rohozec Amulet Team M2 0:13:41 67 44,3
7 26 Lukeš  Jan CARLA.Kup kolo D 0:13:45 61 44,1
8 16 Krupička Vlastimil Tj Lokomotiva Nymburk M1 0:14:00 58 43,3
9 48 Krupka Štěpán CARLA.Kup kolo D 0:14:06 55 43,0
10 81 Šmahel Michal Rafkarna IDEA Cycling Team M1 0:14:11 52 42,7
10 12 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:14:11 52 42,7
12 33 Kulhánek Jan Obec Kladruby nad Labem M1 0:14:19 48 42,3
13 15 Henych Tomáš  KoKa Team M2 0:14:31 46 41,7
14 7 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:14:35 44 41,6
15 66 Vávra Jaroslav SSC Železný Brod V 0:14:38 42 41,4
16 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 0:14:39 40 41,4
17 68 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:14:45 38 41,1
18 71 Hysek David IB Alcudia V 0:14:48 36 40,9
19 72 Zajíc Petr Cyklopokr Pardubice V 0:14:52 34 40,8
20 40 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M1 0:14:53 32 40,7
21 3 Nejl Martin Hradecký Spinning klub  V 0:14:54 30 40,7
22 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:14:55 29 40,6
23 34 Chutný  Jaroslav Velecentrum Stratos auto V 0:15:01 28 40,4
24 13 Vobecký  Tomáš CK Vinohradské šlapky M2 0:15:09 27 40,0
25 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:15:17 26 39,7
26 28 Macak Jiri TJ Sokol Radim M2 0:15:21 25 39,5
27 9 Vlček Petr CK Vinohradské Šlapky M2 0:15:28 24 39,2
28 46 Purm Michal Kola Šír M1 0:15:38 23 38,8
29 31 Chocenský Milan CK Nový Bydžov M2 0:15:39 22 38,7
30 86 Morávek Jaromír Jilemnice D 0:15:40 21 38,7
31 93 Kupka Martin Kola Šír M1 0:15:47 20 38,4
32 24 Petr Miloš Hradecký Spinning Klub M2 0:15:49 19 38,3
33 64 Šír Daniel Lázně Bělohrad M2 0:15:50 18 38,3
34 101 Bassan Bayrtserendojr CK Vinohradské šlapky V 0:15:51 17 38,2
34 20 Vomáčko Petr TJ Lokomotiva Nymburk V 0:15:51 17 38,2
36 58 Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany M1 0:15:55 15 38,1
37 52 RIEGER Marek KOVO Praha D 0:15:59 14 37,9
38 57 David Lukáš Rovenské Trosky M2 0:16:09 13 37,5
39 42 Kudrnáč Miloslav Lokomotiva Nymburk V 0:16:15 12 37,3
40 35 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 0:16:19 11 37,1
41 92 Jindřišek Ondra Hrabačov M2 0:16:25 10 36,9
41 36 Hájek Jaroslav KČC BC sport Semily M1 0:16:25 10 36,9
43 19 Vlček Jiří Vinohradské šlapky M2 0:16:32 8 36,7
43 75 Podlipný Jiří Kola Šír Bělohrad M2 0:16:32 8 36,7
43 63 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín M1 0:16:32 8 36,7
46 39 Mach Lukáš  Cyklo-servis Kameník D 0:16:36 5 36,5
47 5 Malinsky Frantisek KAH sport Vrchlabi V 0:16:40 4 36,4
48 50 Piták Matěj Mapei Merida Kaňkovský D 0:16:41 3 36,3
49 91 Pekárek Jan LSK Lomnice M1 0:16:55 2 35,8
50 37 Vinšálková Tereza Hradecký Spinning Klub Ž 0:16:57 1 35,8
51 79 Mádlík Petr ENJOY RIDING TEAM D 0:17:06 1 35,4
52 18 Lehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice V 0:17:13 1 35,2
53 85 Durdiaková Tereza Brno Ž 0:17:19 1 35,0
53 77 Horký Petr Microrisc M2 0:17:19 1 35,0
55 32 Bergr Tomáš Cyklo-ski Špicar M2 0:17:26 1 34,8
56 53 Pittnerová  Adéla Mapei Merida Kaňkovský D 0:17:42 1 34,2
57 61 Pekárek Tomáš LSK Lomnice D 0:17:58 1 33,7
58 44 Čivrná  Naďa Cyklo Špicar Jilemnice  Ž 0:18:16 1 33,2
59 51 Pekárková Anna LSK Lomnice Ž 0:18:24 1 32,9
60 55 Pittnerová Tereza Spartak Vrchlabí D 0:18:44 1 32,3
61 84 Šturmová Jana Kola Šír Lázně Bělohrad Ž 0:18:52 1 32,1
62 59 Pivrnec Petr Cyklopoint Jičín V 0:19:06 1 31,7
63 67 Kuřík Tomáš Podrkonošští bikeři M1 0:19:19 1 31,4
64 94 Drška Milan kc pivovar vratislavice V 0:19:36 1 30,9