DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Železnice-Tábor

23.8.2022 

        kat     čas . čas body pr.r. poř. Kat.
1 Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda K 0:17:11 200 23,0 1
2 Piták Matěj Mapei Merida Kaňkovský K 0:17:14 195 23,0 2
3 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:17:19 190 22,9 1
4 Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team M1 0:17:26 187 22,7 2
5 Vlček Sebastian MONDRAKER Racing Team M1 0:17:41 184 22,4 3
6 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín K 0:18:05 181 21,9 3
7 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 0:18:16 178 21,7 1
8 Martin Jan KAH sport  Vrchlabí M2 0:18:22 175 21,6 2
9 Hoffmann Ondra Czech Multisport Coaching K 0:18:23 172 21,5 4
10 Vlášek Michal Bikeranch M1 0:18:31 169 21,4 4
11 Mach Lukáš Cykloservis Kameník J 0:18:36 167 21,3 1
12 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:18:39 165 21,2 3
13 Klvaň Mikuláš Expres CZ Tufo team Kolín K 0:18:47 163 21,1 5
14 Kwiecien Pavel TJ JIskra Jaroměř M1 0:18:53 161 21,0 5
15 Cogan Rudolf Iron Maiden V 0:18:58 159 20,9 1
16 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:19:02 157 20,8 6
17 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín K 0:19:12 155 20,6 6
18 Fikar Martin BAKAKO Nová Paka M1 0:19:17 153 20,5 7
19 Marek Radek Carla.Kupkolo.cz  M2 0:19:21 151 20,5 4
20 Kordík Petr Cykloklub Jičín M2 0:19:38 149 20,2 5
21 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz J 0:19:46 147 20,0 2
22 Špicarová Karolína Force team Špicar KZ 0:19:47 145 20,0 1
23 Svoboda Lukáš Yelow House M2 0:20:42 143 19,1 6
24 Němeček Josef CK Vinohradské Šlapky M2 0:20:52 141 19,0 7
25 Hoffmann Martin Czech Multisport Coaching M2 0:21:03 139 18,8 8
26 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:21:18 137 18,6 8
27 Klvaň Marek Expres CZ Tufo team Kolín K 0:21:23 135 18,5 7
28 Janků Tomáš Cykloklub Jičín V 0:21:25 133 18,5 2
29 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský KZ 0:21:27 131 18,5 2
30 Bažant Petr TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda M2 0:21:41 129 18,3 9
31 Felcman Radek Cykloklub Jičín M2 0:21:58 127 18,0 10
32 Šubr Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:22:31 125 17,6 9
33 Hoffmann Šimon Czech Multisport Coaching K 0:22:39 123 17,5 8
34 Lukeš Jiří KČC BC Sport Semily V 0:22:52 121 17,3 3
35 Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda K 0:22:58 119 17,2 9
36 Šír Daniel Kolomazník Bělohradský M2 0:23:03 117 17,2 11
37 Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda KZ 0:23:04 115 17,2 3
38 Klvaň Norbert SKC Pečky V 0:23:12 113 17,1 4
39 Podlipný Jiří Kola Šír Bělohrad M2 0:23:46 111 16,7 12
40 Chrtek Ondřej Cykloklub Jičín K 0:24:15 109 16,3 10
41 Felcman Matyáš Cykloklub Jičín K 0:24:29 107 16,2 11
42 Bergr Tomáš Cyklo - ski Špicar V 0:24:42 105 16,0 5
43 Janďourek Patrik Cykloklub Jičín K 0:24:51 103 15,9 12
44 Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda KZ 0:25:41 101 15,4 4
45 Vopršalová Kateřina Cykloklub Jičín KZ 0:26:22 99 15,0 5
46 Peca Martin Kola Šír Bělohrad M2 0:26:37 97 14,9 13
47 Kopecká Simona Cykloklub Jičín  JZ 0:26:54 95 14,7 1
48 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:27:07 93 14,6 6
49 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:28:30 91 13,9 1
50 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:29:03 89 13,6 2
51 Pittnerová Tereza MTB Spartak Vrchlabí JZ 0:30:53 88 12,8 2

 

29.6.2021

POŘ. st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT. ČAS   Rychlost Poř kat
1 156 Fišnar Jan Česká spořitelna Accolade M2 0:17:16   22,9 1
2 65 Rieger Marek Carla Kupkolo D 0:17:18   22,9 1
3 174 Martin Jan KAH sport Vrchlabí M2 0:17:25   22,7 2
4 60 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 0:17:28   22,7 3
5 42 Kubíček Michal Eleven Head cyklo live M1 0:17:30   22,6 1
6 130 Vejvoda Josef AC Sparta Praha V 0:17:37   22,5 1
7 38 Hák Jakub MAPEI D 0:17:42   22,4 2
8 13 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:17:55   22,1 2
9 83 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:17:59   22,0 3
10 175 Kubín Pavel CarlaKupkolo M2 0:18:04   21,9 4
11 150 Kordík Petr Cykloklub Jičín M2 0:18:12   21,8 5
12 77 Vobecký Tomáš Vinohradské Slapky M2 0:18:14   21,7 6
13 25 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín  D 0:18:19   21,6 3
14 34 Cogan Rudolf Piráti + STAN V 0:18:29   21,4 2
15 16 Hlawatschke Aleš Neexistující cestovní kancelář M1 0:18:30   21,4 4
16 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:18:31   21,4 5
17 111 Klvaň Mikuláš Expres CZ Tufo team Kolín D 0:18:35   21,3 4
18 128 Jindřišek Ondřej Hrabačov M1 0:18:37   21,3 6
19 66 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz D 0:18:48   21,1 5
20 75 Vitvar Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:18:53   21,0 7
21 18 Mach Lukáš Cyklo Kamenik Lomnice  n.Pop D 0:18:59   20,9 6
22 163 Kwiecien Pavel TJ Jiskra Jaroměř M1 0:19:01   20,8 8
23 10 Brumlík ml Marek Cykloklub Jičín  D 0:19:06   20,7 7
24 31 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:19:13   20,6 9
25 81 Zajíc Petr CykloPokr Pardubice V 0:19:27   20,4 3
26 49 Marek Radek carla.kupkolo.cz M2 0:19:30   20,3 7
27 172 Kupka Martin Kola Šír Bělohrad M1 0:19:31   20,3 10
28 39 Petr Tomáš CZECMNAN Team V 0:19:35   20,2 4
29 40 Kleiner Robert S1W.CZ V 0:19:57   19,8 5
30 3 Šír Daniel Kola Šír L.Bělohrad M2 0:20:16   19,5 8
31 80 Vrbka Tomáš CYKLO ATOM V 0:20:17   19,5 6
32 157 Drhová Kateřina Česká spořitelna Accolade Ž 0:20:23   19,4 1
33 56 Pekárek Jan LSK Lomnice M1 0:20:24   19,4 11
34 170 Janků Tomáš Cykloklub Jičín M2 0:20:28   19,3 9
35 112 Klvaň Norbert SKC Pečky M2 0:20:57   18,9 10
36 8 Brumlík Marek Cykloklub Jičín M2 0:21:05   18,8 11
36 61 Pospíšil Richard Cykloklub Jičín D 0:21:05   18,8 8
38 55 Pekárek Tomáš LSK Lomnice D 0:21:23   18,5 9
39 68 Svoboda Lukáš Yellow house M2 0:21:47   18,2 12
40 21 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 0:22:13   17,8 13
41 97 Podlipný Jiří Kola Šír Bělohrad M2 0:23:24   16,9 14
42 32 Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda D 0:23:40   16,7 10
43 79 Vopršálová Kateřina ENJOY RIDING TEAM DZ 0:23:50   16,6 1
44 9 Kaván Vojtěch 0 M1 0:24:08   16,4 12
45 33 Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda DZ 0:24:11   16,4 2
46 15 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín  D 0:24:13   16,4 11
47 27 Kopecká Simona Cykloklub Jičín  DZ 0:24:21   16,3 3
48 45 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:24:22   16,3 7
49 50 Sucharda Zdeněk TJ Nová Paka V 0:24:40   16,1 8
50 171 Cogan Mikuláš Rudolf Žralok Nová Paka D 0:24:50   15,9 12
51 169 Brož Vítězslav Hostinné V 0:24:52   15,9 9
52 17 Bergr Tomáš Cyklo - Ski Špicar V 0:25:18   15,7 10
53 168 Peca Martin Kola Šír Bělohrad M2 0:25:44   15,4 15
54 143 Kyjonka Antonín Cykloklub Jičín D 0:25:46   15,4 13
55 20 Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou Ž 0:27:58   14,2 2
55 59 Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka D 0:27:58   14,2 14
57 22 Pittnerová Tereza MTB Spartak Vrchlabí DZ 0:29:56   13,2 4
58 37 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:32:04   12,3 3
59 136 Šohaj Petr Survival Jičín V 0:37:15   10,6 11

Pro rychlé srovnání rok 202O

POŘADÍ st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL Kat ČAS BODY Rychlost
1 99 Šorm Jiří Bitter Superior Cyklolive M1 0:17:01 80 23,3
2 27 Černý Karel CK Vinohradské šlapky M2 0:17:13 76 23,0
3 88 Kunt Lukáš  Ghost Team M1 0:17:20 73 22,8
4 136 Javůrek Petr Kasper - Swix Team M2 0:17:33 70 22,6
5 16 Krupička Vlastimil TJ Lokomotiva Nymburk M1 0:17:45 67 22,3
6 52 RIEGER Marek KOVO Praha D 0:18:00 64 22,0
7 117 Kosina  Jakub Enjoy riding team M1 0:18:03 61 21,9
8 86 Morávek  Jaromír Jilemnice D 0:18:11 58 21,8
9 7 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:18:25 55 21,5
10 29 Petera Karel ROHOZEC AMULET TEAM M2 0:18:55 52 20,9
11 12 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:19:00 50 20,8
12 89 Kloz Vladimir LDK M2 0:19:10 48 20,7
13 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:19:19 46 20,5
14 111 Vitvar Martin Kola Šír Lázně Bělohrad M1 0:19:22 44 20,4
15 33 Kulhánek Jan Obec Kladruby nad Labem M1 0:19:23 42 20,4
16 92 Jindřišek Ondra Hrabačov M2 0:19:27 40 20,4
17 63 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín M1 0:19:28 38 20,3
18 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 0:19:40 36 20,1
19 13 Vobecký Tomáš Vinohradské Šlapky M2 0:19:45 34 20,1
20 31 Chocenský Milan CK Nový Bydžov M2 0:19:58 32 19,8
21 114 Chlupáč Jan Sportovní klub MS AUTO M1 0:20:01 30 19,8
22 107 Šubr Martin Kola Šír Lázně Bělohrad M1 0:20:04 29 19,7
23 58 Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany M1 0:20:05 28 19,7
24 85 Durdiaková  Tereza Brno Ž 0:20:06 27 19,7
25 90 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 0:20:15 26 19,6
26 46 Purm Michal Kola Šír Lázně Bělohrad M1 0:20:20 25 19,5
27 39 Mach Lukáš Cykloservis Kameník D 0:20:24 24 19,4
28 50 PITÁK Matěj Mapei Merida Kaňkovský D 0:20:33 23 19,3
29 110 Špicarová Karolína Cube cyklo Špicar DZ 0:20:40 22 19,2
30 42 Kudrnáč Miloslav TJ Lokomotiva Nymburk V 0:20:41 21 19,1
31 60 Čeřovský Jakub Lázně Bělohrad M1 0:21:00 20 18,9
32 93 Kupka Martin Kola Šír Lázně Bělohrad M2 0:21:08 19 18,7
33 64 Šír Daniel Lázně Bělohrad M2 0:21:26 18 18,5
34 69 Brumlík Marek CYKLO KLUB JIČÍN D 0:21:39 17 18,3
35 67 Kuřík Tomáš Podkrkonošský bajkeři M1 0:21:45 16 18,2
36 23 Kleiner ROBERT PERFlabs V 0:21:53 15 18,1
37 137 Háze Martin Roztoky u Jilemnice M1 0:22:10 14 17,9
38 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:22:15 13 17,8
39 53 Pittnerová Adéla Mapei Merida Kaňkovský DZ 0:22:20 12 17,7
40 62 Svoboda Lukáš Yellow house M2 0:22:22 11 17,7
41 35 Hofman Rostislav KC pivovar Konrád M2 0:22:23 10 17,7
42 57 David Lukáš Rovenské Trosky M2 0:22:24 9 17,7
43 75 Podlipný  Jiří Kola Šír Lázně Bělohrad M2 0:23:10 8 17,1
44 121 Navrátilová Vendula Ghost Team Ž 0:23:25 7 16,9
45 70 Zikmundová Jana Turnov DZ 0:23:29 6 16,9
46 32 Bergr Tomáš Cyklo-ski Špicar M2 0:23:45 5 16,7
47 109 Musilová Vendula SC Jičín Ž 0:24:25 4 16,2
48 135 Čeřovský Jaroslav Křižák team M2 0:24:41 3 16,0
49 134 Čeřovský Jan Podkrkonošský bajkeři M2 0:24:44 2 16,0
50 47 Maťátková Kateřina LSK Lomnice nad Popelkou DZ 0:24:50 1 15,9
51 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:25:35 1 15,5
52 49 Janota Marcel Podkrkonošský bajkeři M1 0:27:37 1 14,3
53 55 Pittnerová Tereza Spartak Vrchlabí DZ 0:27:41 1 14,3
54 133 Polášek Daniel Bakako Nová Paka D 0:27:54 1 14,2
55 51 Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou Ž 0:29:46 1 13,3