DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Vysoké Veselí-Slatiny a zpět

No.1: Vysoké Veselí - Slatiny a zpět  ... 19.4.2022

POŘ. st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT. ČAS BODY Rychlost Poř kat
1 65 Šorm Jiří Eleven Head Cyklolive M1 0:14:21 200 45,6 1
2 57 Hák Jakub Jaroslav Kulhavý Cycling Team J 0:15:02 195 43,5 1
3 34 Němeček Josef CSC Český Brod M2 0:15:21 190 42,6 1
4 100 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:15:25 187 42,4 2
5 26 Rydval Michal AC SPARTA M2 0:15:26 184 42,4 2
6 89 Kloz Vladimír UNLIMITED KM TRADING CZ M2 0:15:29 181 42,2 3
6 9 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 0:15:29 181 42,2 4
8 13 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:15:45 175 41,5 3
9 42 Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie M2 0:15:50 172 41,3 5
10 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:15:51 169 41,3 4
11 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:15:53 167 41,2 6
12 81 Zajíc Petr CykloPokr Pardubice V 0:15:55 165 41,1 1
13 27 Soukup Petr Tj Nová Paka M1 0:15:56 163 41,0 5
14 63 Prager Karel CK Vinohradské Šlapky V 0:16:06 161 40,6 2
14 55 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:16:06 161 40,6 6
16 58 Sušír Radek e-triatlon M2 0:16:07 157 40,6 7
17 56 Jaderný Petr Unlimited KM Trading CZ M1 0:16:11 155 40,4 7
18 20 Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team M2 0:16:25 153 39,8 8
19 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 0:16:27 151 39,8 3
19 77 Vobecký Tomáš Vinohradské Slapky M2 0:16:27 151 39,8 9
21 72 Sýkora Robert CK Vinohradské Šlapky V 0:16:32 147 39,6 4
22 46 Šlégl Martin Lawi Granfondo V 0:16:37 145 39,4 5
23 7 Henych Tomáš CZECHMAN Team M2 0:16:38 143 39,3 10
24 18 Petr Miloš Hradecký Spinning Klub M2 0:16:47 141 39,0 11
25 21 Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda K 0:16:52 139 38,8 1
26 53 Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky M2 0:16:57 137 38,6 12
27 29 Svíčka Tomáš Rohozec Amulet Team M1 0:17:01 135 38,4 8
28 8 Brumlík Marek Cykloklub Jičín M2 0:17:54 133 36,5 13
29 40 Mach Lukáš Cykloservis Kameník J 0:17:57 131 36,4 2
30 47 Vomáčko Petr TJ Lokomotiva Nymburk V 0:18:00 129 36,3 6
31 19 Kordík Petr Cykloklub Jičín M2 0:18:12 127 35,9 14
31 54 Baroch Leoš Purple Technology.com M1 0:18:12 127 35,9 9
33 41 Vaněk Dan Cykloklub JC M2 0:18:18 123 35,7 15
34 15 Chocenský Milan CK Nový Bydžov M2 0:18:21 121 35,6 16
35 64 Janků Tomáš Cykloklub Jičín V 0:18:25 119 35,5 7
36 52 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín K 0:18:30 117 35,4 2
37 3 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 0:18:34 115 35,2 17
38 43 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín K 0:18:36 113 35,2 3
39 38 Felcman Radek Cykloklub Jičín M2 0:18:40 111 35,0 18
40 16 Hlawatschke Aleš Neexistující cestovní kancelář M2 0:18:42 109 35,0 19
41 36 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz V 0:18:44 107 34,9 8
42 39 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz J 0:18:58 105 34,5 3
43 51 Pekárek Tomáš LSK Lomnice K 0:19:05 103 34,3 4
44 61 Pospíšil Richard Cykloklub Jičín K 0:19:30 101 33,5 5
45 14 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:19:46 99 33,1 9
46 37 Felcman Matyáš Cykloklub Jičín K 0:20:08 97 32,5 6
47 32 Chrtek Ondřej Cykloklub Jičín K 0:20:12 95 32,4 7
48 5 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:20:18 93 32,2 1
49 22 Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda KZ 0:20:37 91 31,7 1
50 23 Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda K 0:20:59 89 31,2 8
51 45 Bergr Tomáš Cyklo - ski Špicar V 0:21:06 88 31,0 10
52 24 Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda KZ 0:21:32 87 30,4 2
53 2 Pittnerová Tereza MTB Spartak Vrchlabí JZ 0:21:51 86 29,9 1
54 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:21:58 85 29,8 2
55 48 Janďourek Patrik Cykloklub Jičín K 0:22:31 84 29,0 9
56 30 Vopršalová Kateřina Cykloklub Jičín KZ 0:23:14 83 28,1 3

 

N.o. 9 -  Vysoké Veselí - Slatiny a zpět  - výsledky

 

POŘ. st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT. ČAS BODY Rychlost Poř kat
1 71 ŠORM Jiří Eleven Head Cyklolive M1 0:14:00 200 46,7 1
2 154 ŠTEFAN JAN bez oddílu M2 0:14:16 195 45,8 1
3 87 Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling academie M1 0:14:17 190 45,8 2
4 152 Němeček Josef CSC Český Brod M2 0:15:03 187 43,5 2
5 60 Polman Daniel Ultra Paka Racing Team M2 0:15:04 184 43,4 3
6 83 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:15:06 181 43,3 3
7 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:15:07 178 43,3 4
8 107 Bukač Roman Pardubice V 0:15:10 175 43,1 1
9 113 Krupička Vlastimil Tj lokomotiva Nymburk M1 0:15:22 172 42,6 4
10 31 Kulhánek Jan UNLIMITED KM TRADING CZ M1 0:15:25 169 42,4 5
11 77 Vobecký Tomáš Vinohradské Slapky M2 0:15:32 167 42,1 5
12 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:15:37 165 41,9 6
13 81 Zajíc Petr CykloPokr Pardubice V 0:15:41 163 41,7 2
14 80 Vrbka Tomáš CYKLO ATOM V 0:15:50 161 41,3 3
15 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 0:15:54 159 41,1 4
15 63 Prager Karel CK Vinohradské šlapky V 0:15:54 159 41,1 5
17 98 Chutný Jaroslav VELOCENTRUM STRATOS AUTO V 0:16:04 155 40,7 6
17 40 Kleiner Robert S1W.CZ V 0:16:04 155 40,7 7
19 2 Henych Tomáš CZECHMAN Team M2 0:16:13 151 40,3 6
20 35 Skrbek Jan CZECH Tall Boys M1 0:16:27 149 39,8 7
21 166 Felcman Radek Cykloklub Jičín M2 0:16:59 147 38,5 7
22 150 Kordík Petr Cykloklub Jičín M2 0:17:12 145 38,0 8
23 18 Mach Lukáš Cyklo Kamenik Lomnice  n.Pop D 0:17:24 143 37,6 1
24 14 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz V 0:17:33 141 37,3 8
25 16 Hlawatschke Aleš Neexistující cestovní kancelář M1 0:17:52 139 36,6 8
26 9 Kaván Vojtěch 0 M1 0:17:59 137 36,4 9
27 74 Vinšálková Tereza Hradecký Spinning Klub Ž 0:18:08 135 36,1 1
28 162 Khýrová Aneta Carla.kupkolo.cz Ž 0:18:09 133 36,0 2
29 124 Horák Jan Čks Ski Jilemnice M2 0:18:32 131 35,3 9
30 37 Čivrná Naďa Force team Špicar Ž 0:18:40 129 35,0 3
31 45 Lehotský Jiří Force team Špicar V 0:18:44 127 34,9 9
32 17 Bergr Tomáš Cyklo - Ski Špicar V 0,01388 125 32,7 10
33 22 Pittnerová Tereza  MTB Spartak Vrchlabí DZ 0,01396 123 32,5 1
34 20 Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou Ž 0,01399 121 32,5 4
35 123 Horáková Amálie Čks Ski Jilemnice DZ 0,01402 119 32,4 2
36 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0,01456 117 31,2 5
37 27 Kopecká Simona Cykloklub Jičín  DZ 0,01459 115 31,1 3
                 

Loňský závod 2020

POŘADÍ st. č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL KAT ČAS BODY RYCHLOST
1 14 Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling akademie M1 0:14:56 80 45,4
2 29 Petera Karel Rohozec Amulet Team M2 0:15:24 76 44,0
3 45 Chmelík Martin n/a M2 0:15:40 73 43,3
4 27 Černý Karel CK Vinohradské šlapky M2 0:15:52 70 42,7
5 16 Krupička Vlastimil Tj Lokomotiva Nymburk M1 0:15:57 67 42,5
6 15 Henych Tomáš KoKa Team M2 0:16:04 64 42,2
7 71 Hysek david IB ALCUDIA V 0:16:23 61 41,4
8 1 Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk V 0:16:24 58 41,3
9 33 Kulhánek Jan Obec Kladruby nad Labem M1 0:16:27 55 41,2
10 4 Žabokrtský Milan NTMV Chloumek M2 0:16:31 52 41,0
11 89 Kloz Vladimír LDK M2 0:16:53 50 40,2
12 7 Kubišta Martin ENJOY RIDING TEAM M1 0:16:57 48 40,0
13 11 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky M1 0:17:11 46 39,5
14 28 Macák Jiří TJ Sokol Radim M2 0:17:24 44 39,0
15 86 Morávek Jaromír Brno D 0:17:46 42 38,2
16 31 Chocenský Milan CK Nový Bydžov M2 0:17:49 40 38,1
17 57 David Lukáš Rovenské Trosky M2 0:18:32 38 36,6
18 66 Vávra  Jaroslav SSC Železny Brod V 0:18:51 36 36,0
18 2 cogan ondřej Nová Paka D 0:18:51 36 36,0
20 63 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín M1 0:18:54 32 35,9
21 30 Dobiášovský Pavel Nový Bydžov M1 0:18:56 30 35,8
22 79 Mádlík Petr ENJOY RIDING TEAM D 0:18:59 29 35,7
23 39 Mach Lukáš  Cykloservis Kameník D 0:19:39 28 34,5
24 85 Durdiaková Teraza Brno Ž 0:19:46 27 34,3
25 70 Zikmundová  Jana Turnov D 0:20:19 26 33,4
26 51 Pekárková Anna LSK Lomnice Ž 0:21:03 25 32,2
27 59 Pivrnec Petr Cyklopoint Jičín  V 0:21:23 24 31,7
28 55 Pittnerová Tereza Spartak Vrchlabí DZ 0:21:32 23 31,5
29 47 Kateřina Maťátková LSK Lomnice nad Popelkpu DZ 0:21:53 22 31,0
30 94 Drška Milan KC PIVOVAR VRATISLAVICE V 0:22:31 21 30,1
31 6 Coganová Zdeňka Nová Paka Ž 0:22:45 20 29,8