Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Celkové pořadí

Konečné pořadí po 8. závodě                                                                                

Pořadí Kat. Jméno Oddíl Body
1. M1 Šorm Jiří Favorit Brno 480
2. M1 Kunt Lukáš Ghost Team 460
3. M1 Švanda Ondřej SportRaces Issac Team 420
4. D Lukeš Jan Carla Kupkolo  381
5. V Holas Jiří Cyklopoint Jičín 378
6. V Šlégl Martin Lawi Granfondo 372
7. D Krupka Štěpán Carla Kupkolo  370
8. D Kubišta Martin J.Kulhavý Cycling 340
9. M1 Mašek Ondřej Lawi Granfondo 289
10. M2 Žabokrtský Milan Chloumek 287
11. M2 Henych Tomáš Svět zdraví Jičín 279
12. D Hák Jakub J.Kulhavý Cycling 271
13. M2 Petera Karel Rohozec Amulet 268
14. M2 Šír Daniel Kola Šír Lázně Bělohrad 256
15. V Hysek David IB Alcudia 249
16. V Kudrnáč Miloslav Cyklopoint Jičín 244
17. M1 Hlawatschke Aleš Cyklopoint Jičín 229
18. M2 Chocenský Milan CK Nový Bydžov 228
19. V Vomáčko Petr Loko Nymburk 216
20. V Rys Miloslav Hořice 213
21. M2 Hofman Rosťa Pivovar Konrád 183
22. D Mach Lukáš Cyklo Servis Kameník 159
23. M2 Bergr Tomáš Cyklo Špicar Jilemnice 151
24. M2 Cogan Rudolf AEROTEC 150
25.-26. M1 Malík Tomáš SSC Železný Brod 146
25.-26. M1 Kubíček Michal Sparta Praha 146
27. M2 Macák Jiří Sokol Radim 130
28. M1 Guse Michal MS Auto Česká Lípa 128
29. V Drška Milan Pivovar Konrád 120
30. M1 Horák Michal OKSSAZ 119
31. M2 Kužel Jiří Czech Tallboys 115
32. M1 Veselý Pavel MS Auto Česká Lípa 113
33. M1 Chlupáč Jan SSC Železný Brod 112
34. M1 Vomáčko Václav Mitas Cyklohelios 108
35. V Lehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice 106
36. D Piták Matěj Mapei Kaňkovský 97
37. V Kazda Jiří Cyklopoint Jičín 96
38. D Pekárek Tomáš LSK Lomnice nad Popelkou 91
39. M1 Dobiášovský Pavel CK Nový Bydžov 86
40. Ž Coganová Zdeňka AEROTEC 84
41. M1 Kulhánek Jan Kladruby nad Labem 82
42. M1 Vitvar Martin Kola Šír Lázně Bělohrad 80
43. D/Ž Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou 79
44. D Mádlík Petr Bakako Nová Paka 78
45. D Morávek Jaroslav Jilemnice 74
46.-47. Ž Čivrná Naďa Cyklo Špicar Jilemnice 70
46.-47. V Petr Pavel CK Loko Pardubice 70
48. D/Ž Staňková Aneta CK Jihočeské naděje 69
49. M1 Jebavý Josef www.jebavy.eu 63
50.-51. M1 Pekárek Jan LSK Lomnice nad Popelkou 62
50.-51. D Nýdrle Filip Triatlon Plzeň 62
52. D Janoušek Martin AEROTEC 61
53. M2 Podlipný Jiří Kola Šír Lázně Bělohrad 59
54. V Zajíc Petr Cyklopokr 58
55. M2 Sušír Radek Milovice 55
56.-57. M1 Novotný Jan Rohozec Amulet 52
56.-57. D Cogan Jan AEROTEC 52
58. M2 Vávra Jaroslav SSC Železný Brod 40
59. M1 Menšík Jakub SSC Železný Brod 38
60. D Vik Matěj AEROTEC 36
61.-62. M1 Skrbek Jan Czech Tallboys 28
61.-62. M1 Koudelka Dominik Carla Kupkolo  28
63. V Malinský František KAH Sport Vrchlabí 27
64. D/Ž Peterková Eliška MTB Spartak Vrchlabí 25
65.-66. V Piták Ivo Mříčná 23
65.-66. D Řehák Ondřej LSK Lomnice nad Popelkou 23
67. Ž Šturmová Jana Kola Šír Lázně Bělohrad 22
68. D/Ž Maťátková Kateřina LSK Lomnice nad Popelkou 21
69. D Nosek František LSK Lomnice nad Popelkou 19
70. D Cogan Ondřej AEROTEC 18

 

TOPlist